Szamba betonowe Białobrzegi

Dobrze zaprojektowana kanalizacja wymaga zbiornika. Jako producent szamb trudnimy się sprzedawaniem i montowaniem wybranych szamb bezpośrednio w domu odbiorcy. Gwarantujemy solidną jakość świadczonych usług, a także atrakcyjne ceny. Produkowane przez nas szamba cechują się trwałą budową oraz szczelnością, co umożliwia wiele lat bezawaryjnego użytkowania kanalizacji. W świecie, gdzie liczy się ekologia, dokładamy starań, aby ścieki nie przedostawały się poza miejsce ich spływania. Jest to możliwe dzięki olbrzymiej skrupulatności podczas projektowania oraz realizacji zbiorników z profesjonalnych surowców, które mamy od certyfikowanych producentów. Wybierając nasze wyroby wspierasz jakość i gwarantujesz swojemu budynkowi możliwość nieskrępowanego użytkowania z kanalizacji w sposób bezpieczny dla planety. Nie musisz znać się na szczegółach technicznych – nasi doradcy z chęcią zaprezentują Ci, jak najefektywniej wybudować zbiornik, aby inwestycja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Białobrzegi

Szambo z montażem Białobrzegi

Przez wieloletnie doświadczenie w technologii asenizacyjnej możemy zagwarantować naszym klientom nie jedynie sprzedaż zbiorników betonowych, ale też opcję ich instalacji. Najwyższej klasy szamba betonowe mogą zapewnić prawidłowe odprowadzanie nieczystości dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są wykonane z zachowaniem wszelkich standardów, ale bezawaryjność zapewniamy jedynie wówczas, kiedy zostaną zainstalowane przez profesjonalnych instalatorów. Szambo z wykopem zamówione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo wykorzystywania, a także łatwość instalacji, ponieważ inwestor nie musi zamawiać osobnej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to wyjście, dzięki któremu użytkowanie będzie nieco droższe, lecz zakup zbiornika niedrogi. Z kolei szamba dwukomorowe to pewność rzadszego zapełniania się. Dokonaj rozsądnego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się także produkcją zbiorników na wodę opadową, które możesz postawić przed domem, i w ekologiczny sposób nawadniać własne rośliny w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą zachować zadbany ogródek bez konieczności użytkowania wody gruntowej. Jeżeli poszukujesz oszczędnego rozwiązania na nawadnianie roślin, nabądź pojemny pojemnik, z którym w okresie upałów będziesz trzymać wodę zebraną podczas ulewy. Oferujemy bogaty asortyment wielkości zbiorników, żeby zapewnić klientom jak najszerszy wybór pomagający dopasować go do potrzeb. Prawidłowo dobrane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to patent na to, żeby troszczyć się o przyrodę na własnym podwórku, nie rezygnując z wygodnego korzystania z kanalizacji.