Szamba betonowe Bychawa

Prawidłowo zaprojektowana kanalizacja potrzebuje zbiornika. Jako producent szamb trudnimy się sprzedażą i instalacją wybranych szamb bezpośrednio w miejscu zamieszkania odbiorcy. Oferujemy solidną jakość wykonywanych prac, a dodatkowo niskie ceny. Produkowane przez firmę wyroby cechują się mocną budową oraz szczelnością, co umożliwia wiele lat bezawaryjnego użytkowania kanalizacji. W czasach, gdzie ma znaczenie ekologia, dokładamy starań, aby nieczystości nie wydostawały się poza miejsce ich przechowywania. Jest to możliwe dzięki olbrzymiej staranności podczas konstruowania oraz realizacji szamb z najlepszych tworzyw, które kupujemy od sprawdzonych dostawców. Kupując nasze zbiorniki wspierasz jakość i zapewniasz swojemu budynkowi możliwość wygodnego użytkowania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla planety. Nie trzeba znać się na technologiach – firmowi przedstawiciele z przyjemnością podpowiedzą Ci, jak najlepiej zainstalować zbiornik, aby instalacja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Bychawa

Szambo z montażem Bychawa

Przez duże doświadczenie w branży asenizacyjnej możemy zaoferować naszym klientom nie jedynie sprzedaż zbiorników z betonu, ale też opcję ich montażu. Wysokiej jakości szamba betonowe gwarantują ekologiczne wylewanie ścieków dzięki temu, że są bardzo szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są zrobione z zachowaniem najwyższych przepisów, ale bezawaryjność gwarantujemy tylko wtedy, gdy zostaną zainstalowane przez profesjonalnych instalatorów. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania, ale i wygoda instalacji, ponieważ inwestor nie musi zamawiać drugiej firmy do wykonania wykopów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to wyjście, dzięki któremu użytkowanie będzie odrobinę droższe, lecz montaż zbiornika tani. Z kolei szamba dwukomorowe to gwarancja rzadszego zapełniania się. Dokonaj właściwego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się również sprzedażą zbiorników na deszczówkę, które możesz ustawić pod domem, i w ekologiczny sposób podlewać własne kwiaty w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą uprawiać piękny ogródek bez potrzeby użytkowania wody kranowej. Jeżeli potrzebujesz oszczędnego rozwiązania na nawadnianie roślin, nabądź sporych rozmiarów pojemnik, z którym w okresie suszy możesz przechowywać wodę zebraną w czasie opadów. Proponujemy szeroki asortyment wielkości zbiorników, żeby zapewnić Ci jak najlepszy wybór pomagający dobrać go do zapotrzebowania. Prawidłowo dobrane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby dbać o ekologię na swoim podwórku, nie rezygnując z wygodnego korzystania z kanalizacji.