Szamba betonowe Dęblin

Szczelne zbiorniki na ścieki to inwestycja na dekady. Misją naszej firmy jest zapewnianie takich systemów, które usprawnią długotrwałe odprowadzanie ścieków do kanalizacji bez groźby przedostawania się ich do gruntu. Produkujemy wysokiej jakości szamba betonowe zbudowane z tworzyw zapewniających najlepszą izolację. To powoduje, że nasi klienci od lat kupują przeważnie zbiorniki betonowe – ekologiczne, posiadające potrzebne poświadczenia jakości i wyjątkowo tanie. Działamy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz montażem. Nasi klienci nie muszą martwić się o dostarczenie gotowych elementów szamba, gdyż mamy ciężki sprzęt do tego typu zastosowań. Stale poszerzamy asortyment naszej marki, dopasowując wyroby do najnowocześniejszych zastosowań. To sprawia, że możesz u nas zamówić także zbiorniki o specjalnej pojemności lub oszczędne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Dęblin

Szambo betonowe Dęblin

Czemu warto zakupić szambo betonowe? Dlatego, że gwarantuje ono długie użytkowanie. To duża inwestycja, która mimo to zdaje się być jednorazowa. Beton o właściwej fakturze oraz gęstości, z szerokimi ścianami, ułatwia zbieranie ścieków bez przeciekania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on nieprzepuszczalny dla wody, ale również gryzoni i insektów. Powoduje, że zawartość nie przedostaje się do gruntu, ale również wilgoć nie przecieka do wnętrza komory. Szambo z montażem to praca, na którą warto się zdecydować, aby mieć gwarancję, że szambo betonowe zostanie właściwie zainstalowane. Nasz przedstawiciel z przyjemnością doradzi Ci, który zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej kupić dla Twojej rodziny. Zapewniamy fachowe porady oraz pomoc podczas dobierania właściwej pojemności komory. Od tego zależy częstość wybierania zawartości i zadowolenie z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Dęblin

Naszą specjalizacją są przede wszystkim szamba betonowe, ale trudnimy się także instalacją komór na deszczówkę. To niezwykle oszczędne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast pojemnika z plastiku o ograniczonej żywotności, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Możemy zainstalować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową wykonując jeden dół na Twoim terenie. Taka komora ułatwia gromadzenie wody opadowej i wykorzystywanie w czasie suszy. To niezawodny patent na to, by pielęgnować swoje warzywa bez względu na warunki pogodowe. Instalacja zbiornika na ścieki i komory na wodę opadową to najlepszy sposób na to, aby Twój dom był w pełni ekonomiczny, a opłaty za wodę były jak najniższe.