Szamba betonowe Frampol

Dobrze zainstalowana kanalizacja potrzebuje szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedawaniem oraz montażem tych zbiorników bezpośrednio w domu klienta. Zapewniamy wysoką jakość wykonywanych prac, a także atrakcyjne ceny. Produkowane przez nas szamba wyróżniają się mocną konstrukcją i nieprzemakalnością, co umożliwia mnóstwo lat bezproblemowego użytkowania kanalizacji. W czasach, gdzie ma znaczenie ekologia, dbamy o to, żeby ścieki nie przedostawały się poza miejsce ich spływania. Jest to osiągane dzięki najwyższej staranności w trakcie projektowania oraz tworzenia zbiorników z najlepszych surowców, które pozyskujemy od sprawdzonych dostawców. Wybierając nasze zbiorniki doceniasz jakość i gwarantujesz własnemu budynkowi możliwość nieskrępowanego użytkowania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla ziemi. Nie musisz znać się na szczegółach technicznych – firmowi doradcy z chęcią podpowiedzą Ci, jak najefektywniej zainstalować szambo, aby inwestycja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Frampol

Szambo z montażem Frampol

Poprzez wieloletnie doświadczenie w technologii szambiarskiej możemy zagwarantować naszym nabywcom nie tylko możliwość kupna szamb betonowych, ale też opcję ich montażu. Najwyższej jakości szamba betonowe gwarantują prawidłowe przechowywanie ścieków dzięki temu, że są bardzo szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są wykonane z utrzymaniem wszelkich przepisów, jednak bezawaryjność gwarantujemy tylko wówczas, kiedy zostaną zamontowane przez doświadczonych instalatorów. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, a także łatwość montażu, ponieważ nabywca nie musi poszukiwać osobnej firmy do kopania dołów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to wyjście, dzięki któremu korzystanie z niego okaże się odrobinę droższe, lecz zakup szamba tani. Z kolei szamba dwukomorowe to pewność rzadkiego zapełniania się. Dokonaj najlepszego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się również produkcją pojemników na deszczówkę, które można postawić przed domem, i w ekologiczny sposób nawadniać własne warzywa w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą utrzymać zadbany warzywnik bez potrzeby użytkowania wody gruntowej. Jeśli potrzebujesz oszczędnego sposobu na nawadnianie roślin, kup sporych rozmiarów zbiornik, z którym w okresie suszy możesz trzymać wodę zgromadzoną w czasie opadów. Oferujemy szeroki zakres rozmiarów pojemników, aby zagwarantować Ci jak najlepszy wybór pozwalający dobrać go do zapotrzebowania. Odpowiednio dobrane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, aby dbać o ekologię na własnym terenie, nie rezygnując z wygodnego korzystania z sanitariatów.