Szamba betonowe Józefów

Prawidłowo wykonana kanalizacja wymaga zbiornika. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedażą i instalacją tych szamb bezpośrednio w miejscu zamieszkania odbiorcy. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych prac, a dodatkowo atrakcyjne ceny. Sprzedawane przez nas szamba odznaczają się mocną budową i szczelnością, co umożliwia mnóstwo lat bezawaryjnego korzystania z odpływu. W czasach, gdzie ma znaczenie ekologia, dbamy o to, żeby ścieki nie wydostawały się poza obręb ich przechowywania. Jest to możliwe dzięki najwyższej skrupulatności podczas projektowania i realizacji zbiorników z profesjonalnych materiałów, które kupujemy od sprawdzonych dostawców. Wybierając nasze wyroby doceniasz jakość i zapewniasz własnemu budynkowi swobodę komfortowego korzystania z sanitariatów w sposób bezpieczny dla środowiska. Nie musisz znać się na technologiach – nasi konsultanci z przyjemnością zaprezentują Ci, jak najkorzystniej wybudować szambo, żeby instalacja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Józefów

Szambo z montażem Józefów

Przez duże doświadczenie w technologii szambiarskiej możemy zaoferować swoim klientom nie tylko sprzedaż szamb z betonu, ale również opcję ich instalacji. Wysokiej jakości szamba betonowe zapewniają ekologiczne wylewanie nieczystości dzięki temu, że są bardzo szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są wykonane z utrzymaniem najwyższych standardów, jednak bezawaryjność gwarantujemy jedynie wówczas, kiedy zostaną zainstalowane przez profesjonalnych instalatorów. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, ale i wygoda instalacji, ponieważ nabywca nie musi poszukiwać drugiej firmy do kopania dołów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu korzystanie z niego będzie odrobinę droższe, lecz zakup szamba niedrogi. Natomiast szamba dwukomorowe to pewność rzadszego wylewania. Dokonaj właściwego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się również produkcją zbiorników na deszczówkę, które możesz postawić pod budynkiem, i w ekonomiczny sposób nawadniać swoje kwiaty w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pomogą zachować zadbany warzywnik bez konieczności korzystania z wody wodociągowej. Jeżeli poszukujesz sprawdzonego rozwiązania na nawadnianie roślin, nabądź sporych rozmiarów pojemnik, z którym w okresie suszy możesz przechowywać wodę zebraną w czasie opadów. Proponujemy duży asortyment rozmiarów zbiorników, aby zapewnić Ci jak najlepszy wybór pozwalający dopasować go do potrzeb. Prawidłowo dopasowane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby dbać o stan gleby na swoim podwórku, nie rezygnując z komfortowego korzystania z sanitariatów.