Szamba betonowe Kock

Prawidłowo zaprojektowana kanalizacja wymaga szamba. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedażą i montowaniem tych szamb na miejscu w miejscu zamieszkania odbiorcy. Zapewniamy solidną jakość świadczonych prac, a dodatkowo niskie ceny. Produkowane przez firmę szamba wyróżniają się mocną budową i nieprzemakalnością, co umożliwia wiele lat bezproblemowego korzystania z kanalizacji. W czasach, gdzie liczy się ekologia, dokładamy starań, żeby nieczystości nie wydostawały się poza miejsce ich spływania. Jest to osiągane dzięki najwyższej skrupulatności podczas konstruowania i wykonywania szamb z profesjonalnych surowców, które pozyskujemy od sprawdzonych dostawców. Wybierając nasze wyroby wspierasz jakość i gwarantujesz własnemu budynkowi możliwość nieskrępowanego korzystania z sanitariatów w sposób ekologiczny dla planety. Nie musisz znać się na szczegółach technicznych – nasi konsultanci z chęcią zaprezentują Ci, jak najlepiej wybudować szambo, żeby inwestycja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Kock

Szambo z montażem Kock

Poprzez wieloletnie doświadczenie w technologii kanalizacyjnej możemy zagwarantować naszym klientom nie tylko możliwość kupna szamb betonowych, ale również możliwość ich zamontowania. Wysokiej jakości szamba betonowe zapewniają ekologiczne wylewanie ścieków dzięki temu, że są bardzo szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są zrobione z zachowaniem najwyższych standardów, jednak bezawaryjność zapewniamy tylko wtedy, kiedy zostaną zamontowane przez profesjonalnych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, a także łatwość instalacji, ponieważ inwestor nie musi zamawiać osobnej firmy do kopania dołów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to wyjście, dzięki któremu użytkowanie okaże się odrobinę droższe, ale zakup zbiornika niedrogi. Z kolei szamba dwukomorowe to pewność rzadkiego wylewania. Dokonaj właściwego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się również sprzedażą zbiorników na wodę opadową, które możesz ustawić pod domem, i w ekonomiczny sposób podlewać własne rośliny w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą utrzymać piękny ogród bez potrzeby korzystania z wody kranowej. Jeżeli poszukujesz sprawdzonego sposobu na nawadnianie roślin, kup pojemny zbiornik, z jakim w czasie upałów będziesz oszczędzać wodę zebraną w czasie deszczu. Oferujemy bogaty asortyment pojemności zbiorników, żeby zagwarantować Ci jak najszerszy wybór pomagający dopasować go do potrzeb. Odpowiednio dopasowane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, aby troszczyć się o przyrodę na własnym podwórku, nie rezygnując z wygodnego użytkowania sanitariatów.