Szamba betonowe Kraśnik

Odpowiednio zainstalowana kanalizacja wymaga szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedażą i instalacją wybranych szamb na miejscu w domu klienta. Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych prac, a także atrakcyjne ceny. Produkowane przez firmę wyroby odznaczają się mocną budową i nieprzemakalnością, co umożliwia mnóstwo lat bezproblemowego użytkowania kanalizacji. W czasach, gdzie ma znaczenie ekologia, dbamy o to, aby ścieki nie przedostawały się poza miejsce ich przechowywania. Jest to możliwe dzięki najwyższej staranności podczas projektowania i wykonywania szamb z profesjonalnych tworzyw, które mamy od certyfikowanych dostawców. Wybierając nasze wyroby wspierasz jakość i gwarantujesz własnemu domowi możliwość nieskrępowanego użytkowania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla ziemi. Nie trzeba znać się na technologiach – firmowi przedstawiciele z przyjemnością zaprezentują Ci, w jaki sposób najefektywniej zainstalować szambo, żeby inwestycja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Kraśnik

Szambo z montażem Kraśnik

Przez duże doświadczenie w technologii kanalizacyjnej możemy zapewnić swoim klientom nie tylko sprzedaż szamb betonowych, ale również możliwość ich instalacji. Wysokiej klasy szamba betonowe mogą zapewnić ekologiczne przechowywanie ścieków dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo wykonano z zachowaniem najwyższych przepisów, ale bezawaryjność gwarantujemy jedynie wtedy, kiedy zostaną zamontowane przez doświadczonych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo wykorzystywania, ale i wygoda instalacji, ponieważ inwestor nie musi poszukiwać drugiej firmy do kopania dołów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to wyjście, dzięki któremu użytkowanie będzie nieco droższe, lecz zakup zbiornika niedrogi. Natomiast szamba dwukomorowe to pewność rzadkiego opróżniania. Dokonaj najlepszego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się także produkcją pojemników na deszczówkę, które możesz ustawić przed budynkiem, i w ekonomiczny sposób podlewać swoje kwiaty w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pomogą uprawiać zadbany ogród bez potrzeby użytkowania wody wodociągowej. Jeżeli poszukujesz sprawdzonego rozwiązania na podlewanie, kup sporych rozmiarów pojemnik, z jakim w okresie suszy będziesz przechowywać wodę zgromadzoną podczas deszczu. Proponujemy duży asortyment pojemności pojemników, aby zapewnić klientom jak najlepszy wybór pozwalający dopasować go do potrzeb. Odpowiednio dopasowane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to sposób na to, aby dbać o przyrodę na swoim terenie, nie rezygnując z komfortowego użytkowania kanalizacji.