Szamba betonowe Łaszczów

Szczelne szamba na nieczystości to wydatek na lata. Celem naszej firmy jest zapewnianie takich systemów, które usprawnią wieloletnie odprowadzanie ścieków do szamba bez groźby wydostawania się ich do gruntu. Produkujemy najwyższej jakości szamba betonowe zbudowane z surowców zapewniających maksymalną szczelność. To powoduje, że nasi odbiorcy od lat kupują głównie zbiorniki betonowe – ekologiczne, posiadające niezbędne certyfikaty jakości i niezwykle tanie. Działamy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi inwestorzy nie muszą martwić się o transport całych prefabrykatów, gdyż mamy odpowiedni sprzęt do tego rodzaju prac. Stale poszerzamy asortyment naszej marki, dopasowując produkty do innowacyjnych zastosowań. To sprawia, że możesz u nas zamówić także zbiorniki o nietypowej pojemności lub wygodne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Łaszczów

Szambo betonowe Łaszczów

Dlaczego najlepiej zainstalować szambo betonowe? Dlatego, że zapewnia ono wieloletnie użytkowanie. To spora inwestycja, która mimo to zdaje się być jednorazowa. Beton o właściwej strukturze oraz gęstości, z szerokimi ścianami, umożliwia zbieranie nieczystości bez przeciekania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on barierą dla wody, ale również szkodników i owadów. Sprawia, że szambo nie przedostaje się do gruntu, ale również woda nie przesiąka do środka szamba. Szambo z montażem to usługa, na jaką warto się zdecydować, żeby mieć gwarancję, że szambo betonowe zostanie właściwie zainstalowane. Nasz przedstawiciel z chęcią doradzi Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej kupić dla Twojej familii. Zapewniamy profesjonalne porady oraz wsparcie podczas dopasowania odpowiedniej pojemności zbiornika. Od tego zależy częstotliwość wypompowywania nieczystości i zadowolenie z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Łaszczów

Naszą domeną są przede wszystkim szamba betonowe, ale zajmujemy się również budową komór na wodę opadową. To bardzo korzystne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast zbiornika z tworzywa o ograniczonej żywotności, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zamontować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę wykonując pojedynczy wykop na Twoim terenie. Taka komora umożliwia pobieranie deszczu i używanie w okresie suszy. To niezawodny sposób na to, żeby dbać o własne warzywa bez względu na warunki atmosferyczne. Instalacja zbiornika na ścieki i zbiornika na wodę opadową to oszczędny patent na to, aby Twój dom był całkowicie ekologiczny, a rachunki za wodę były jak najniższe.