Szamba betonowe Łuków

Odpowiednio wykonana kanalizacja wymaga szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedażą oraz montażem wybranych szamb na miejscu w domu odbiorcy. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych prac, a także atrakcyjne ceny. Sprzedawane przez nas szamba cechują się trwałą budową i szczelnością, co umożliwia mnóstwo lat bezproblemowego użytkowania odpływu. W czasach, gdzie ma znaczenie ekologia, dbamy o to, żeby nieczystości nie wydostawały się poza miejsce ich gromadzenia. Jest to osiągane dzięki olbrzymiej skrupulatności podczas konstruowania oraz tworzenia zbiorników z najlepszych materiałów, które mamy od certyfikowanych dostawców. Wybierając nasze wyroby wspierasz profesjonalizm i gwarantujesz swojemu budynkowi możliwość komfortowego użytkowania z kanalizacji w sposób bezpieczny dla środowiska. Nie trzeba znać się na szczegółach technicznych – firmowi przedstawiciele z przyjemnością podpowiedzą Ci, jak najefektywniej zainstalować zbiornik, żeby inwestycja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Łuków

Szambo z montażem Łuków

Poprzez duże doświadczenie w technologii kanalizacyjnej możemy zaoferować swoim nabywcom nie jedynie możliwość kupna szamb z betonu, ale również opcję ich montażu. Wysokiej klasy szamba betonowe zapewniają ekologiczne przechowywanie ścieków dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo wykonano z utrzymaniem wszelkich regulacji, jednak jakość gwarantujemy jedynie wówczas, kiedy zostaną zamontowane przez profesjonalnych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania, ale i wygoda montażu, ponieważ inwestor nie musi zamawiać drugiej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to wyjście, dzięki któremu korzystanie z niego okaże się odrobinę droższe, lecz montaż szamba niedrogi. Natomiast szamba dwukomorowe to gwarancja rzadkiego zapełniania się. Dokonaj najlepszego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również produkcją zbiorników na deszczówkę, które można ustawić pod budynkiem, i w ekologiczny sposób podlewać własne rośliny w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą uprawiać piękny warzywnik bez konieczności korzystania z wody wodociągowej. Jeśli poszukujesz sprawdzonego rozwiązania na podlewanie, nabądź sporych rozmiarów zbiornik, z którym w okresie upałów będziesz trzymać wodę zebraną w czasie ulewy. Oferujemy szeroki zakres wielkości pojemników, aby zapewnić Ci jak najlepszy wybór pomagający dobrać go do potrzeb. Odpowiednio dobrane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to patent na to, aby dbać o przyrodę na swoim podwórku, nie rezygnując z wygodnego użytkowania kanalizacji.