Szamba betonowe Modliborzyce

Szczelne zbiorniki na ścieki to inwestycja na dekady. Celem naszej firmy jest zapewnianie takich systemów, które umożliwią wieloletnie wylewanie ścieków do kanalizacji bez groźby przedostawania się ich do gruntu. Oferujemy najwyższej jakości szamba betonowe zbudowane z tworzyw zapewniających najlepszą szczelność. To sprawia, że nasi odbiorcy od lat wybierają przeważnie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, posiadające odpowiednie poświadczenia jakości i wyjątkowo tanie. Pracujemy kompleksowo, zapewniając szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi inwestorzy nie muszą martwić się o transport gotowych prefabrykatów, ponieważ posiadamy ciężki sprzęt do tego rodzaju zastosowań. Nieustannie poszerzamy asortyment naszej marki, dopasowując wyroby do najnowocześniejszych rozwiązań. To sprawia, że możesz u nas zlecić także szamba o specjalnej pojemności lub wygodne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Modliborzyce

Szambo betonowe Modliborzyce

Czemu najlepiej wybrać szambo betonowe? Ponieważ gwarantuje ono długie użytkowanie. To duża inwestycja, która mimo to wydaje się być jednorazowa. Beton o odpowiedniej fakturze oraz gęstości, z grubymi ścianami, umożliwia zbieranie ścieków bez przeciekania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on nieprzepuszczalny dla wody, lecz również szkodników i owadów. Powoduje, że zawartość nie przedostaje się do ziemi, ale również woda nie przecieka do wnętrza szamba. Szambo z montażem to usługa, na jaką warto się zdecydować, żeby zyskać pewność, że szambo betonowe zostanie prawidłowo zainstalowane. Nasz pracownik z chęcią podpowie Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej wybrać dla Twojej rodziny. Zapewniamy fachowe porady oraz pomoc przy dobierania odpowiedniej pojemności komory. Od tego zależy częstotliwość wybierania nieczystości i zadowolenie z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Modliborzyce

Naszą domeną są przede wszystkim szamba betonowe, ale zajmujemy się także instalacją zbiorników na wodę opadową. To niezwykle oszczędne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast pojemnika z plastiku o krótkiej trwałości, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zamontować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę wykonując jeden dół na Twoim podwórku. Taka komora umożliwia gromadzenie deszczu i wykorzystywanie w okresie suszy. To sprawdzony patent na to, żeby pielęgnować własne warzywa bez względu na warunki atmosferyczne. Instalacja zbiornika na ścieki i komory na deszczówkę to oszczędny sposób na to, aby Twój dom mógł być całkowicie ekonomiczny, a opłaty za wodę były jak najmniejsze.