Szamba betonowe Nałęczów

Odpowiednio wykonana kanalizacja wymaga szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedażą oraz montowaniem wybranych zbiorników bezpośrednio w domu klienta. Zapewniamy solidną jakość wykonywanych usług, a także atrakcyjne ceny. Produkowane przez firmę wyroby cechują się trwałą konstrukcją oraz szczelnością, co umożliwia wiele lat bezproblemowego użytkowania odpływu. W świecie, gdzie liczy się ekologia, dbamy o to, żeby nieczystości nie wydostawały się poza miejsce ich przechowywania. Jest to możliwe dzięki olbrzymiej staranności w trakcie projektowania oraz wykonywania zbiorników z najlepszych surowców, które pozyskujemy od sprawdzonych producentów. Wybierając nasze wyroby doceniasz profesjonalizm i zapewniasz swojemu budynkowi możliwość komfortowego korzystania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla ziemi. Nie trzeba znać się na szambach – firmowi doradcy z przyjemnością zaprezentują Ci, w jaki sposób najefektywniej zainstalować zbiornik, aby instalacja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Nałęczów

Szambo z montażem Nałęczów

Przez duże doświadczenie w technologii asenizacyjnej możemy zapewnić naszym klientom nie jedynie sprzedaż zbiorników betonowych, ale też możliwość ich zamontowania. Wysokiej klasy szamba betonowe mogą zapewnić ekologiczne wylewanie nieczystości dzięki temu, że są bardzo szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są zrobione z zachowaniem najwyższych standardów, ale jakość gwarantujemy tylko wtedy, kiedy zostaną zamontowane przez doświadczonych instalatorów. Szambo z wykopem zamówione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, ale i łatwość montażu, ponieważ inwestor nie musi poszukiwać osobnej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to wyjście, dzięki któremu korzystanie z niego będzie odrobinę droższe, lecz zakup zbiornika niedrogi. Z kolei szamba dwukomorowe to gwarancja rzadkiego opróżniania. Dokonaj właściwego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się także produkcją zbiorników na deszczówkę, które możesz postawić pod domem, i w ekonomiczny sposób nawadniać swoje kwiaty w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pomogą zachować zadbany ogródek bez potrzeby użytkowania wody gruntowej. Jeśli poszukujesz sprawdzonego sposobu na nawadnianie roślin, kup pojemny pojemnik, z którym w okresie upałów będziesz oszczędzać wodę zebraną podczas opadów. Oferujemy bogaty zakres pojemności pojemników, żeby zagwarantować Ci jak najszerszy wybór pomagający dopasować go do zapotrzebowania. Odpowiednio dopasowane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby dbać o przyrodę na swoim terenie, nie rezygnując z wygodnego użytkowania sanitariatów.