Szamba betonowe Piaski

Odpowiednio zainstalowana kanalizacja potrzebuje zbiornika. Jako producent szamb trudnimy się sprzedażą oraz montowaniem tych zbiorników bezpośrednio w domu klienta. Zapewniamy najwyższą jakość wykonywanych prac, a także niskie ceny. Produkowane przez firmę szamba cechują się mocną konstrukcją i szczelnością, co umożliwia mnóstwo lat bezawaryjnego korzystania z odpływu. W czasach, gdzie ma znaczenie ekologia, dbamy o to, aby ścieki nie przedostawały się poza miejsce ich przechowywania. Jest to osiągane dzięki olbrzymiej staranności podczas projektowania oraz tworzenia szamb z najlepszych materiałów, które kupujemy od certyfikowanych dostawców. Wybierając nasze zbiorniki wspierasz profesjonalizm i gwarantujesz własnemu budynkowi swobodę wygodnego korzystania z kanalizacji w sposób bezpieczny dla ziemi. Nie musisz znać się na szambach – nasi przedstawiciele z pewnością zaprezentują Ci, jak najlepiej wybudować szambo, aby inwestycja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Piaski

Szambo z montażem Piaski

Przez wieloletnie doświadczenie w branży asenizacyjnej możemy zaoferować naszym nabywcom nie tylko sprzedaż szamb z betonu, ale również opcję ich zamontowania. Najwyższej jakości szamba betonowe mogą zapewnić prawidłowe odprowadzanie nieczystości dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo wykonano z zachowaniem najwyższych przepisów, jednak jakość gwarantujemy tylko wówczas, kiedy zostaną zamontowane przez profesjonalnych instalatorów. Szambo z wykopem zamówione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania, ale i łatwość montażu, ponieważ nabywca nie musi poszukiwać drugiej firmy do wykonania wykopów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu korzystanie z niego będzie nieco droższe, lecz montaż zbiornika tani. Z kolei szamba dwukomorowe to pewność rzadszego zapełniania się. Dokonaj rozsądnego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również produkcją pojemników na wodę opadową, które można ustawić pod budynkiem, i w ekologiczny sposób podlewać swoje kwiaty w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pomogą utrzymać zadbany ogród bez potrzeby użytkowania wody gruntowej. Jeśli poszukujesz sprawdzonego rozwiązania na nawadnianie roślin, nabądź duży pojemnik, z jakim w czasie upałów będziesz oszczędzać wodę zebraną w czasie deszczu. Proponujemy duży zakres pojemności pojemników, aby zapewnić Ci jak najlepszy wybór pozwalający dobrać go do potrzeb. Odpowiednio dobrane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to patent na to, żeby dbać o stan gleby na własnym terenie, nie rezygnując z komfortowego użytkowania sanitariatów.