Szamba betonowe Rejowiec Fabryczny

Dobrze zainstalowana kanalizacja potrzebuje zbiornika. Jako producent szamb trudnimy się sprzedawaniem oraz instalacją wybranych zbiorników na miejscu w miejscu zamieszkania odbiorcy. Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług, a także niskie ceny. Produkowane przez firmę wyroby cechują się trwałą konstrukcją oraz szczelnością, co umożliwia mnóstwo lat bezproblemowego użytkowania odpływu. W świecie, gdzie ma znaczenie ekologia, dbamy o to, aby nieczystości nie wydostawały się poza obręb ich gromadzenia. Jest to możliwe dzięki najwyższej skrupulatności w trakcie projektowania oraz tworzenia zbiorników z profesjonalnych tworzyw, które pozyskujemy od sprawdzonych dostawców. Kupując nasze wyroby wspierasz profesjonalizm i gwarantujesz własnemu budynkowi możliwość komfortowego korzystania z sanitariatów w sposób ekologiczny dla planety. Nie trzeba znać się na szambach – nasi doradcy z chęcią podpowiedzą Ci, jak najlepiej wybudować zbiornik, aby instalacja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Rejowiec Fabryczny

Szambo z montażem Rejowiec Fabryczny

Przez duże doświadczenie w technologii kanalizacyjnej możemy zagwarantować swoim klientom nie jedynie sprzedaż szamb betonowych, ale również możliwość ich zamontowania. Najwyższej klasy szamba betonowe mogą zapewnić ekologiczne odprowadzanie ścieków dzięki temu, że są bardzo szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są zrobione z zachowaniem wszelkich standardów, jednak jakość zapewniamy jedynie wtedy, kiedy zostaną zainstalowane przez profesjonalnych pracowników. Szambo z wykopem zamówione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo wykorzystywania, ale i wygoda instalacji, ponieważ inwestor nie musi poszukiwać osobnej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to wyjście, dzięki któremu korzystanie z niego okaże się odrobinę droższe, lecz zakup zbiornika tani. Z kolei szamba dwukomorowe to pewność rzadkiego opróżniania. Dokonaj najlepszego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się także sprzedażą zbiorników na wodę opadową, które można postawić pod domem, i w ekologiczny sposób podlewać swoje rośliny w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą zachować zadbany ogród bez konieczności korzystania z wody kranowej. Jeżeli potrzebujesz oszczędnego sposobu na nawadnianie roślin, kup sporych rozmiarów zbiornik, z którym w czasie upałów możesz oszczędzać wodę zgromadzoną podczas deszczu. Proponujemy duży zakres pojemności zbiorników, aby zagwarantować klientom jak najlepszy wybór pomagający dopasować go do potrzeb. Prawidłowo dopasowane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to patent na to, aby troszczyć się o stan gleby na własnym podwórku, nie rezygnując z komfortowego użytkowania kanalizacji.