Szamba betonowe Ryki

Odpowiednio zainstalowana kanalizacja potrzebuje szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedawaniem oraz instalacją tych szamb bezpośrednio w domu klienta. Oferujemy solidną jakość świadczonych usług, a dodatkowo niskie ceny. Sprzedawane przez firmę szamba wyróżniają się trwałą budową i szczelnością, co gwarantuje mnóstwo lat bezawaryjnego użytkowania kanalizacji. W świecie, gdzie liczy się ekologia, dbamy o to, żeby ścieki nie wydostawały się poza miejsce ich spływania. Jest to osiągane dzięki olbrzymiej staranności podczas konstruowania i realizacji zbiorników z profesjonalnych tworzyw, które pozyskujemy od sprawdzonych dostawców. Kupując nasze wyroby doceniasz jakość i zapewniasz własnemu domowi możliwość komfortowego korzystania z sanitariatów w sposób bezpieczny dla ziemi. Nie musisz znać się na technologiach – firmowi konsultanci z chęcią podpowiedzą Ci, jak najkorzystniej wybudować zbiornik, żeby inwestycja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Ryki

Szambo z montażem Ryki

Przez duże doświadczenie w technologii szambiarskiej możemy zaoferować naszym nabywcom nie tylko sprzedaż szamb z betonu, ale też opcję ich montażu. Wysokiej klasy szamba betonowe mogą zapewnić prawidłowe przechowywanie nieczystości dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są zrobione z utrzymaniem najwyższych przepisów, jednak bezawaryjność zapewniamy tylko wówczas, gdy zostaną zainstalowane przez profesjonalnych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania, a także łatwość montażu, ponieważ inwestor nie musi poszukiwać osobnej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu użytkowanie będzie nieco droższe, lecz zakup szamba niedrogi. Natomiast szamba dwukomorowe to gwarancja rzadszego wylewania. Dokonaj najlepszego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się także sprzedażą zbiorników na deszczówkę, które można ustawić pod budynkiem, i w ekologiczny sposób podlewać własne warzywa w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pomogą utrzymać piękny warzywnik bez potrzeby użytkowania wody gruntowej. Jeśli potrzebujesz oszczędnego rozwiązania na nawadnianie roślin, nabądź duży zbiornik, z jakim w czasie upałów będziesz trzymać wodę zgromadzoną podczas ulewy. Oferujemy szeroki zakres rozmiarów zbiorników, żeby zagwarantować klientom jak najlepszy wybór pomagający dopasować go do potrzeb. Odpowiednio dobrane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to sposób na to, aby dbać o stan gleby na własnym terenie, nie rezygnując z wygodnego użytkowania sanitariatów.