Szamba betonowe Stoczek Łukowski

Szczelne szamba na ścieki to wydatek na dekady. Misją naszej działalności jest zapewnianie takich rozwiązań, które usprawnią wieloletnie odprowadzanie ścieków do kanalizacji bez groźby przedostawania się ich na zewnątrz. Produkujemy wysokiej jakości szamba betonowe wykonane z tworzyw zapewniających najlepszą szczelność. To sprawia, że nasi klienci od dawna wybierają przeważnie zbiorniki betonowe – ekologiczne, posiadające potrzebne certyfikaty jakości i wyjątkowo tanie. Pracujemy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz montażem. Nasi inwestorzy nie muszą martwić się o transport całych elementów szamba, ponieważ mamy odpowiedni sprzęt do tego typu zastosowań. Stale poszerzamy działalność naszej marki, dostosowując produkty do innowacyjnych zastosowań. To sprawia, że można u nas zlecić również szamba o nietypowej pojemności albo ekologiczne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Stoczek Łukowski

Szambo betonowe Stoczek Łukowski

Dlaczego warto zainstalować szambo betonowe? Dlatego, że gwarantuje ono wieloletnie używanie. To duża inwestycja, która jednak zdaje się być jednorazowa. Beton o odpowiedniej fakturze oraz gęstości, z grubymi ścianami, ułatwia gromadzenie ścieków bez przeciekania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on barierą dla wody, ale również szkodników i insektów. Powoduje, że zawartość nie wydostaje się do ziemi, lecz również woda nie przesiąka do wnętrza komory. Szambo z montażem to usługa, na jaką warto się zdecydować, żeby mieć pewność, że szambo betonowe będzie prawidłowo zainstalowane. Nasz pracownik z chęcią podpowie Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najlepiej wybrać dla Twojej familii. Gwarantujemy profesjonalne porady oraz wsparcie przy dobierania właściwej pojemności komory. Od tego zależy częstotliwość wypompowywania nieczystości i zadowolenie z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Stoczek Łukowski

Naszą specjalizacją są przede wszystkim szamba betonowe, ale zajmujemy się także instalacją komór na deszczówkę. To bardzo oszczędne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast pojemnika z plastiku o krótkiej żywotności, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zainstalować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową robiąc jeden wykop na Twoim podwórku. Taka komora ułatwia gromadzenie deszczu i używanie w okresie upałów. To sprawdzony sposób na to, by pielęgnować swoje kwiaty bez względu na warunki atmosferyczne. Budowa szamba i komory na wodę opadową to najlepszy sposób na to, aby Twój dom mógł być w pełni ekonomiczny, a rachunki za wodę były jak najmniejsze.