Szamba betonowe Tarnogród

Odpowiednio zainstalowana kanalizacja potrzebuje szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedażą oraz instalacją wybranych szamb na miejscu w miejscu zamieszkania odbiorcy. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług, a także niskie ceny. Sprzedawane przez firmę szamba odznaczają się mocną konstrukcją oraz szczelnością, co umożliwia mnóstwo lat bezproblemowego użytkowania odpływu. W czasach, gdzie ma znaczenie ekologia, dbamy o to, żeby ścieki nie przedostawały się poza miejsce ich gromadzenia. Jest to osiągane dzięki olbrzymiej skrupulatności w trakcie konstruowania oraz realizacji zbiorników z najlepszych surowców, które pozyskujemy od sprawdzonych dostawców. Wybierając nasze szamba wspierasz jakość i zapewniasz własnemu budynkowi możliwość komfortowego korzystania z sanitariatów w sposób ekologiczny dla środowiska. Nie musisz znać się na szczegółach technicznych – firmowi konsultanci z przyjemnością zaprezentują Ci, w jaki sposób najefektywniej zainstalować szambo, żeby instalacja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Tarnogród

Szambo z montażem Tarnogród

Przez duże doświadczenie w technologii asenizacyjnej możemy zapewnić swoim klientom nie tylko możliwość kupna szamb betonowych, ale też opcję ich zamontowania. Wysokiej jakości szamba betonowe zapewniają prawidłowe wylewanie ścieków dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są wykonane z utrzymaniem najwyższych regulacji, jednak jakość gwarantujemy tylko wtedy, gdy zostaną zainstalowane przez doświadczonych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania, ale i wygoda montażu, ponieważ nabywca nie musi poszukiwać drugiej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu użytkowanie będzie nieco droższe, ale montaż zbiornika tani. Z kolei szamba dwukomorowe to pewność rzadkiego zapełniania się. Dokonaj właściwego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się również sprzedażą zbiorników na deszczówkę, które możesz ustawić przed budynkiem, i w ekologiczny sposób nawadniać swoje rośliny w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pomogą zachować piękny ogród bez konieczności użytkowania wody kranowej. Jeżeli potrzebujesz oszczędnego rozwiązania na podlewanie, kup pojemny pojemnik, z którym w czasie suszy możesz oszczędzać wodę zebraną w czasie ulewy. Proponujemy szeroki zakres pojemności zbiorników, żeby zapewnić klientom jak najszerszy wybór pomagający dobrać go do potrzeb. Odpowiednio dobrane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to patent na to, żeby dbać o przyrodę na własnym podwórku, nie rezygnując z komfortowego korzystania z sanitariatów.