Szamba betonowe Tomaszów Lubelski

Szczelne szamba na ścieki to inwestycja na dekady. Misją naszej działalności jest dostarczanie takich systemów, które umożliwią długotrwałe odprowadzanie nieczystości do szamba bez ryzyka przedostawania się ich do gruntu. Produkujemy wysokiej jakości szamba betonowe wykonane z surowców zapewniających maksymalną izolację. To sprawia, że nasi klienci od lat kupują przeważnie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, mające niezbędne poświadczenia jakości i wyjątkowo tanie. Pracujemy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz montażem. Nasi klienci nie muszą martwić się o dostarczenie gotowych prefabrykatów, ponieważ posiadamy odpowiedni sprzęt do tego typu prac. Nieustannie rozbudowujemy asortyment naszej firmy, dopasowując produkty do najnowocześniejszych rozwiązań. To sprawia, że możesz u nas zamówić również szamba o specjalnej pojemności albo ekologiczne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Tomaszów Lubelski

Szambo betonowe Tomaszów Lubelski

Czemu warto zainstalować szambo betonowe? Dlatego, że zapewnia ono długie użytkowanie. To spora inwestycja, która jednak wydaje się być na lata. Beton o odpowiedniej fakturze oraz gęstości, z grubymi ścianami, umożliwia zbieranie ścieków bez przeciekania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on barierą dla wody, ale również gryzoni i owadów. Sprawia, że szambo nie wydostaje się do gruntu, lecz również wilgoć nie przecieka do wnętrza szamba. Szambo z montażem to usługa, na którą warto się zdecydować, aby zyskać pewność, że szambo betonowe zostanie właściwie zbudowane. Nasz pracownik z chęcią podpowie Ci, który zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej wybrać dla Twojej familii. Gwarantujemy fachowe porady oraz pomoc przy dopasowania odpowiedniej pojemności zbiornika. Od tego zależy częstotliwość wypompowywania zawartości i satysfakcja z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Tomaszów Lubelski

Naszą specjalizacją są głównie szamba betonowe, ale trudnimy się również instalacją zbiorników na deszczówkę. To bardzo oszczędne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast zbiornika z tworzywa o ograniczonej żywotności, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zainstalować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę robiąc jeden wykop na Twoim terenie. Taka komora umożliwia gromadzenie wody opadowej i używanie w czasie upałów. To sprawdzony sposób na to, by dbać o własne warzywa bez względu na warunki pogodowe. Budowa szamba oraz zbiornika na deszczówkę to najlepszy sposób na to, żeby Twój dom był całkowicie ekologiczny, a opłaty za wodę były jak najmniejsze.