Szamba betonowe Tyszowce

Prawidłowo zainstalowana kanalizacja wymaga zbiornika. Jako producent szamb trudnimy się sprzedawaniem i instalacją wybranych zbiorników na miejscu w miejscu zamieszkania odbiorcy. Zapewniamy wysoką jakość świadczonych prac, a dodatkowo atrakcyjne ceny. Sprzedawane przez nas wyroby wyróżniają się trwałą budową oraz szczelnością, co umożliwia wiele lat bezawaryjnego użytkowania kanalizacji. W świecie, gdzie liczy się ekologia, dbamy o to, żeby nieczystości nie wydostawały się poza obręb ich gromadzenia. Jest to osiągane dzięki olbrzymiej skrupulatności podczas konstruowania i realizacji szamb z profesjonalnych materiałów, które pozyskujemy od certyfikowanych producentów. Wybierając nasze zbiorniki wspierasz jakość i zapewniasz swojemu domowi swobodę komfortowego korzystania z sanitariatów w sposób bezpieczny dla planety. Nie trzeba znać się na technologiach – nasi konsultanci z przyjemnością pokażą Ci, w jaki sposób najlepiej wybudować zbiornik, żeby inwestycja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Tyszowce

Szambo z montażem Tyszowce

Poprzez duże doświadczenie w technologii kanalizacyjnej możemy zaoferować swoim nabywcom nie tylko sprzedaż zbiorników betonowych, ale również możliwość ich zamontowania. Najwyższej jakości szamba betonowe zapewniają ekologiczne przechowywanie nieczystości dzięki temu, że są bardzo szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo wykonano z utrzymaniem najwyższych przepisów, ale jakość gwarantujemy tylko wtedy, kiedy zostaną zamontowane przez doświadczonych instalatorów. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, ale i wygoda montażu, ponieważ nabywca nie musi zamawiać drugiej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu korzystanie z niego okaże się odrobinę droższe, ale montaż zbiornika niedrogi. Natomiast szamba dwukomorowe to gwarancja rzadkiego zapełniania się. Dokonaj najlepszego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również produkcją zbiorników na deszczówkę, które można postawić pod domem, i w ekonomiczny sposób nawadniać swoje rośliny w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą utrzymać zadbany warzywnik bez potrzeby użytkowania wody gruntowej. Jeśli poszukujesz sprawdzonego sposobu na nawadnianie roślin, kup pojemny zbiornik, z jakim w czasie suszy będziesz przechowywać wodę zebraną w czasie deszczu. Proponujemy szeroki zakres pojemności pojemników, aby zagwarantować Ci jak najlepszy wybór pomagający dobrać go do zapotrzebowania. Prawidłowo dopasowane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to patent na to, żeby dbać o stan gleby na swoim terenie, nie rezygnując z komfortowego użytkowania sanitariatów.