Szamba betonowe Włodawa

Szczelne szamba na ścieki to inwestycja na lata. Celem naszej działalności jest dostarczanie takich systemów, które usprawnią długotrwałe wylewanie ścieków do szamba bez ryzyka przedostawania się ich do gruntu. Produkujemy najwyższej jakości szamba betonowe zbudowane z materiałów gwarantujących maksymalną szczelność. To sprawia, że nasi klienci od dawna wybierają głównie zbiorniki betonowe – ekologiczne, posiadające niezbędne certyfikaty jakości i niezwykle tanie. Działamy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz montażem. Nasi klienci nie muszą obawiać się o dostarczenie całych elementów szamba, ponieważ posiadamy ciężki sprzęt do tego typu prac. Wciąż rozbudowujemy działalność naszej marki, dostosowując produkty do najnowocześniejszych rozwiązań. To sprawia, że można u nas zamówić również zbiorniki o specjalnej pojemności albo wygodne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Włodawa

Szambo betonowe Włodawa

Dlaczego warto zainstalować szambo betonowe? Dlatego, że zapewnia ono wieloletnie używanie. To spora inwestycja, która mimo to zdaje się być jednorazowa. Beton o odpowiedniej strukturze oraz spoistości, z szerokimi ścianami, umożliwia zbieranie nieczystości bez przenikania ich na zewnątrz komory. Jest on barierą dla wody, lecz także szkodników i insektów. Powoduje, że zawartość nie wydostaje się do ziemi, ale również wilgoć nie przesiąka do środka szamba. Szambo z montażem to usługa, na którą warto się zdecydować, żeby mieć gwarancję, że szambo betonowe będzie prawidłowo zainstalowane. Nasz pracownik z przyjemnością doradzi Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najlepiej kupić dla Twojej familii. Gwarantujemy fachowe porady oraz pomoc przy dobierania właściwej pojemności komory. Od tego zależy częstotliwość wybierania nieczystości i zadowolenie z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Włodawa

Naszą domeną są głównie szamba betonowe, ale trudnimy się także instalacją komór na wodę opadową. To bardzo oszczędne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast zbiornika z plastiku o krótkiej trwałości, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Możemy zainstalować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę wykonując jeden dół na Twoim podwórku. Taka komora ułatwia gromadzenie wody opadowej i używanie w czasie suszy. To sprawdzony sposób na to, by dbać o swoje kwiaty bez względu na warunki atmosferyczne. Instalacja zbiornika na ścieki i komory na wodę opadową to najlepszy sposób na to, żeby Twój dom mógł być w pełni ekologiczny, a opłaty za wodę były jak najniższe.