Szamba betonowe Zwierzyniec

Szczelne zbiorniki na nieczystości to inwestycja na lata. Misją naszej firmy jest zapewnianie takich rozwiązań, które umożliwią długotrwałe wylewanie ścieków do szamba bez groźby wydostawania się ich na zewnątrz. Oferujemy najwyższej jakości szamba betonowe zbudowane z materiałów zapewniających maksymalną szczelność. To powoduje, że nasi odbiorcy od lat kupują głównie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, mające odpowiednie certyfikaty jakości i wyjątkowo tanie. Działamy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz montażem. Nasi inwestorzy nie muszą obawiać się o transport całych prefabrykatów, ponieważ posiadamy ciężki sprzęt do tego typu prac. Stale rozbudowujemy działalność naszej firmy, dostosowując wyroby do innowacyjnych rozwiązań. To sprawia, że można u nas zlecić także szamba o specjalnej pojemności lub oszczędne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Zwierzyniec

Szambo betonowe Zwierzyniec

Czemu najlepiej zakupić szambo betonowe? Ponieważ zapewnia ono wieloletnie używanie. To kosztowna inwestycja, która jednak wydaje się być na lata. Beton o właściwej fakturze oraz gęstości, z grubymi ścianami, ułatwia zbieranie ścieków bez przenikania ich na zewnątrz komory. Jest on nieprzepuszczalny dla wody, lecz również szkodników i insektów. Sprawia, że szambo nie wydostaje się do ziemi, lecz również wilgoć nie przesiąka do środka szamba. Szambo z montażem to usługa, na jaką warto się skusić, żeby zyskać pewność, że szambo betonowe będzie właściwie zainstalowane. Nasz pracownik z przyjemnością doradzi Ci, który zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej wybrać dla Twojej familii. Zapewniamy profesjonalne porady oraz wsparcie podczas dobierania odpowiedniej pojemności zbiornika. Od tego zależy częstość wybierania zawartości i zadowolenie z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Zwierzyniec

Naszą domeną są przede wszystkim szamba betonowe, ale zajmujemy się również instalacją zbiorników na wodę opadową. To niezwykle oszczędne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast pojemnika z tworzywa o ograniczonej żywotności, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zamontować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową robiąc jeden wykop na Twoim terenie. Taka komora umożliwia gromadzenie deszczu i wykorzystywanie w okresie suszy. To niezawodny sposób na to, by dbać o swoje warzywa bez względu na warunki pogodowe. Instalacja szamba i komory na deszczówkę to oszczędny sposób na to, żeby Twój dom był całkowicie ekonomiczny, a opłaty za wodę były jak najniższe.