Szamba betonowe Babimost

Szczelne szamba na nieczystości to wydatek na dekady. Celem naszej działalności jest zapewnianie takich rozwiązań, które umożliwią długotrwałe odprowadzanie ścieków do kanalizacji bez ryzyka wydostawania się ich na zewnątrz. Oferujemy najwyższej jakości szamba betonowe zbudowane z surowców zapewniających najlepszą szczelność. To sprawia, że nasi klienci od lat wybierają głównie zbiorniki betonowe – ekologiczne, mające potrzebne poświadczenia jakości i wyjątkowo tanie. Działamy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi inwestorzy nie muszą martwić się o transport gotowych prefabrykatów, gdyż posiadamy odpowiedni sprzęt do tego typu zastosowań. Stale rozbudowujemy działalność naszej marki, dostosowując wyroby do najnowocześniejszych zastosowań. To sprawia, że możesz u nas zlecić także zbiorniki o nietypowej pojemności lub wygodne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Babimost

Szambo betonowe Babimost

Czemu najlepiej zakupić szambo betonowe? Ponieważ zapewnia ono wieloletnie używanie. To duża inwestycja, która mimo to zdaje się być na lata. Beton o właściwej strukturze oraz spoistości, z szerokimi ścianami, umożliwia gromadzenie nieczystości bez przeciekania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on barierą dla wody, ale również szkodników i owadów. Sprawia, że szambo nie wydostaje się do gruntu, lecz również woda nie przesiąka do wnętrza komory. Szambo z montażem to praca, na jaką warto się skusić, aby mieć pewność, że szambo betonowe będzie prawidłowo zamontowane. Nasz pracownik z przyjemnością podpowie Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej wybrać dla Twojej familii. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz wsparcie przy dopasowania właściwej pojemności zbiornika. Od tego zależy częstość wypompowywania nieczystości i zadowolenie z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Babimost

Naszą domeną są głównie szamba betonowe, ale trudnimy się także instalacją zbiorników na deszczówkę. To niezwykle oszczędne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast pojemnika z tworzywa o ograniczonej trwałości, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Możemy zamontować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę robiąc jeden dół na Twoim podwórku. Taka komora ułatwia gromadzenie wody opadowej i używanie w czasie suszy. To sprawdzony patent na to, żeby dbać o swoje rośliny bez względu na warunki pogodowe. Instalacja zbiornika na ścieki i komory na wodę opadową to najlepszy sposób na to, aby Twój dom mógł być w pełni ekonomiczny, a rachunki za wodę były jak najmniejsze.