Szamba betonowe Bytom Odrzański

Szczelne szamba na ścieki to wydatek na dekady. Celem naszej działalności jest dostarczanie takich systemów, które umożliwią długotrwałe wylewanie ścieków do kanalizacji bez ryzyka wydostawania się ich na zewnątrz. Oferujemy wysokiej jakości szamba betonowe wykonane z materiałów zapewniających maksymalną szczelność. To sprawia, że nasi klienci od dawna wybierają przeważnie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, posiadające odpowiednie poświadczenia jakości i wyjątkowo tanie. Działamy kompleksowo, zapewniając szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi inwestorzy nie muszą obawiać się o dostarczenie całych elementów szamba, gdyż mamy ciężki sprzęt do tego typu prac. Nieustannie rozbudowujemy działalność naszej firmy, dostosowując produkty do najnowocześniejszych zastosowań. To powoduje, że możesz u nas zlecić także szamba o specjalnej pojemności lub ekologiczne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Bytom Odrzański

Szambo betonowe Bytom Odrzański

Dlaczego najlepiej zainstalować szambo betonowe? Dlatego, że gwarantuje ono wieloletnie użytkowanie. To kosztowna inwestycja, która jednak zdaje się być jednorazowa. Beton o odpowiedniej strukturze oraz spoistości, z grubymi ścianami, umożliwia gromadzenie nieczystości bez przeciekania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on nieprzepuszczalny dla wilgoci, ale również szkodników i owadów. Powoduje, że szambo nie wydostaje się do ziemi, lecz również wilgoć nie przesiąka do wnętrza szamba. Szambo z montażem to praca, na jaką warto się zdecydować, żeby zyskać gwarancję, że szambo betonowe zostanie właściwie zbudowane. Nasz pracownik z chęcią doradzi Ci, który zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej wybrać dla Twojej rodziny. Zapewniamy profesjonalne porady oraz pomoc przy dobierania właściwej pojemności komory. Od tego zależy częstość wypompowywania nieczystości i satysfakcja z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Bytom Odrzański

Naszą specjalizacją są głównie szamba betonowe, ale trudnimy się również instalacją zbiorników na deszczówkę. To bardzo korzystne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast zbiornika z tworzywa o krótkiej trwałości, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zainstalować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę wykonując pojedynczy dół na Twoim terenie. Taka komora ułatwia gromadzenie wody opadowej i wykorzystywanie w czasie upałów. To niezawodny sposób na to, by dbać o swoje warzywa bez względu na warunki pogodowe. Budowa zbiornika na ścieki oraz komory na wodę opadową to oszczędny sposób na to, żeby Twój dom był całkowicie ekologiczny, a rachunki za wodę były jak najniższe.