Szamba betonowe Cybinka

Prawidłowo zainstalowana kanalizacja potrzebuje zbiornika. Jako producent szamb trudnimy się sprzedawaniem oraz montowaniem tych zbiorników bezpośrednio w domu klienta. Oferujemy najwyższą jakość wykonywanych prac, a także atrakcyjne ceny. Produkowane przez firmę wyroby wyróżniają się mocną budową oraz nieprzemakalnością, co umożliwia mnóstwo lat bezawaryjnego korzystania z kanalizacji. W świecie, gdzie ma znaczenie ekologia, dbamy o to, aby nieczystości nie przedostawały się poza miejsce ich gromadzenia. Jest to możliwe dzięki olbrzymiej skrupulatności podczas projektowania oraz tworzenia szamb z profesjonalnych materiałów, które pozyskujemy od certyfikowanych dostawców. Wybierając nasze wyroby doceniasz profesjonalizm i gwarantujesz własnemu budynkowi swobodę nieskrępowanego użytkowania z sanitariatów w sposób ekologiczny dla planety. Nie trzeba znać się na technologiach – nasi przedstawiciele z chęcią zaprezentują Ci, w jaki sposób najlepiej wybudować zbiornik, aby inwestycja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Cybinka

Szambo z montażem Cybinka

Przez wieloletnie doświadczenie w technologii szambiarskiej możemy zaoferować naszym klientom nie jedynie sprzedaż zbiorników betonowych, ale też opcję ich instalacji. Najwyższej jakości szamba betonowe mogą zapewnić ekologiczne wylewanie ścieków dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są wykonane z utrzymaniem najwyższych standardów, ale bezawaryjność zapewniamy jedynie wówczas, gdy zostaną zainstalowane przez doświadczonych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo wykorzystywania, ale i wygoda montażu, ponieważ inwestor nie musi zamawiać osobnej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu użytkowanie okaże się odrobinę droższe, ale montaż zbiornika tani. Natomiast szamba dwukomorowe to gwarancja rzadkiego wylewania. Dokonaj najlepszego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również sprzedażą pojemników na deszczówkę, które możesz postawić pod domem, i w ekologiczny sposób nawadniać swoje warzywa w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą uprawiać piękny warzywnik bez potrzeby korzystania z wody wodociągowej. Jeśli poszukujesz oszczędnego sposobu na podlewanie, kup duży zbiornik, z którym w czasie upałów możesz trzymać wodę zebraną w czasie ulewy. Oferujemy bogaty asortyment rozmiarów pojemników, żeby zagwarantować Ci jak najlepszy wybór pozwalający dobrać go do potrzeb. Odpowiednio dopasowane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby troszczyć się o przyrodę na swoim terenie, nie rezygnując z komfortowego użytkowania sanitariatów.