Szamba betonowe Dobiegniew

Szczelne szamba na nieczystości to wydatek na dekady. Celem naszej firmy jest dostarczanie takich systemów, które usprawnią długotrwałe wylewanie nieczystości do kanalizacji bez ryzyka przedostawania się ich do gruntu. Produkujemy najwyższej jakości szamba betonowe zbudowane z tworzyw zapewniających maksymalną izolację. To powoduje, że nasi odbiorcy od lat wybierają przeważnie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, mające potrzebne poświadczenia jakości i niezwykle tanie. Pracujemy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi klienci nie muszą obawiać się o transport gotowych elementów szamba, ponieważ posiadamy ciężki sprzęt do tego typu prac. Stale rozbudowujemy asortyment naszej marki, dopasowując wyroby do najnowocześniejszych zastosowań. To sprawia, że można u nas zlecić również szamba o specjalnej pojemności lub wygodne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Dobiegniew

Szambo betonowe Dobiegniew

Dlaczego warto wybrać szambo betonowe? Ponieważ gwarantuje ono długie użytkowanie. To duża inwestycja, która jednak zdaje się być jednorazowa. Beton o odpowiedniej strukturze oraz gęstości, z grubymi ścianami, umożliwia zbieranie nieczystości bez przenikania ich na zewnątrz komory. Jest on barierą dla wilgoci, ale również szkodników i insektów. Powoduje, że zawartość nie przedostaje się do gruntu, lecz również woda nie przecieka do wnętrza komory. Szambo z montażem to usługa, na którą warto się zdecydować, aby zyskać pewność, że szambo betonowe będzie właściwie zainstalowane. Nasz reprezentant z chęcią doradzi Ci, który zbiornik betonowy na szambo najlepiej kupić dla Twojej familii. Zapewniamy profesjonalne porady oraz wsparcie przy dopasowania odpowiedniej pojemności komory. Od tego zależy częstość wypompowywania nieczystości i zadowolenie z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Dobiegniew

Naszą specjalizacją są przede wszystkim szamba betonowe, ale trudnimy się również instalacją komór na wodę opadową. To niezwykle oszczędne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast pojemnika z tworzywa o krótkiej trwałości, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zamontować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową wykonując jeden wykop na Twoim terenie. Taka komora umożliwia pobieranie deszczu i używanie w czasie suszy. To niezawodny patent na to, by dbać o własne rośliny bez względu na warunki atmosferyczne. Instalacja zbiornika na ścieki i komory na wodę opadową to oszczędny patent na to, żeby Twój dom był w pełni ekonomiczny, a rachunki za wodę były jak najniższe.