Szamba betonowe Drezdenko

Dobrze wykonana kanalizacja wymaga zbiornika. Jako producent szamb trudnimy się sprzedażą oraz instalacją wybranych zbiorników bezpośrednio w domu klienta. Oferujemy solidną jakość świadczonych usług, a także niskie ceny. Produkowane przez firmę szamba wyróżniają się trwałą budową oraz szczelnością, co umożliwia wiele lat bezawaryjnego użytkowania kanalizacji. W czasach, gdzie liczy się ekologia, dbamy o to, żeby nieczystości nie przedostawały się poza obręb ich spływania. Jest to możliwe dzięki olbrzymiej skrupulatności w trakcie konstruowania oraz tworzenia szamb z najlepszych tworzyw, które kupujemy od sprawdzonych producentów. Wybierając nasze szamba wspierasz profesjonalizm i zapewniasz własnemu budynkowi możliwość wygodnego użytkowania z kanalizacji w sposób bezpieczny dla środowiska. Nie musisz znać się na szambach – firmowi doradcy z chęcią podpowiedzą Ci, w jaki sposób najkorzystniej wybudować szambo, aby instalacja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Drezdenko

Szambo z montażem Drezdenko

Przez duże doświadczenie w technologii kanalizacyjnej możemy zaoferować swoim nabywcom nie jedynie sprzedaż szamb z betonu, ale również opcję ich zamontowania. Wysokiej jakości szamba betonowe gwarantują prawidłowe odprowadzanie nieczystości dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo wykonano z utrzymaniem wszelkich standardów, jednak bezawaryjność zapewniamy jedynie wtedy, gdy zostaną zamontowane przez profesjonalnych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo użytkowania, ale i łatwość instalacji, ponieważ inwestor nie musi zamawiać drugiej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to wyjście, dzięki któremu korzystanie z niego będzie odrobinę droższe, lecz montaż zbiornika tani. Natomiast szamba dwukomorowe to pewność rzadszego opróżniania. Dokonaj rozsądnego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również produkcją zbiorników na deszczówkę, które możesz postawić pod budynkiem, i w ekologiczny sposób podlewać swoje rośliny w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą uprawiać piękny ogród bez potrzeby użytkowania wody wodociągowej. Jeśli potrzebujesz oszczędnego sposobu na nawadnianie roślin, nabądź pojemny pojemnik, z którym w okresie suszy możesz przechowywać wodę zgromadzoną podczas opadów. Proponujemy szeroki zakres wielkości zbiorników, aby zapewnić Ci jak najszerszy wybór pozwalający dopasować go do zapotrzebowania. Prawidłowo dopasowane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to sposób na to, aby troszczyć się o stan gleby na własnym terenie, nie rezygnując z wygodnego korzystania z sanitariatów.