Szamba betonowe Gubin

Odpowiednio zainstalowana kanalizacja potrzebuje zbiornika. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedażą oraz montowaniem wybranych zbiorników na miejscu w domu odbiorcy. Gwarantujemy solidną jakość wykonywanych prac, a także atrakcyjne ceny. Sprzedawane przez firmę szamba odznaczają się mocną budową i szczelnością, co umożliwia mnóstwo lat bezawaryjnego korzystania z kanalizacji. W świecie, gdzie liczy się ekologia, dbamy o to, aby ścieki nie wydostawały się poza obręb ich spływania. Jest to możliwe dzięki olbrzymiej staranności podczas projektowania i realizacji zbiorników z najlepszych surowców, które pozyskujemy od certyfikowanych dostawców. Wybierając nasze zbiorniki doceniasz profesjonalizm i gwarantujesz własnemu budynkowi możliwość wygodnego korzystania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla środowiska. Nie trzeba znać się na technologiach – nasi doradcy z przyjemnością zaprezentują Ci, w jaki sposób najkorzystniej zainstalować szambo, żeby inwestycja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Gubin

Szambo z montażem Gubin

Przez wieloletnie doświadczenie w branży kanalizacyjnej możemy zapewnić swoim nabywcom nie tylko sprzedaż zbiorników betonowych, ale też możliwość ich montażu. Najwyższej klasy szamba betonowe gwarantują prawidłowe przechowywanie nieczystości dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo wykonano z zachowaniem najwyższych standardów, jednak jakość gwarantujemy tylko wtedy, gdy zostaną zamontowane przez profesjonalnych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo wykorzystywania, a także wygoda montażu, ponieważ nabywca nie musi poszukiwać osobnej firmy do wykonania wykopów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu użytkowanie okaże się nieco droższe, ale zakup zbiornika niedrogi. Z kolei szamba dwukomorowe to pewność rzadszego opróżniania. Dokonaj najlepszego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się także produkcją pojemników na wodę opadową, które możesz postawić przed domem, i w ekologiczny sposób podlewać własne kwiaty w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pomogą uprawiać zadbany ogródek bez konieczności użytkowania wody gruntowej. Jeśli potrzebujesz sprawdzonego rozwiązania na nawadnianie roślin, kup duży zbiornik, z którym w czasie suszy będziesz trzymać wodę zgromadzoną podczas deszczu. Oferujemy szeroki zakres wielkości zbiorników, żeby zagwarantować klientom jak najszerszy wybór pomagający dopasować go do potrzeb. Odpowiednio dopasowane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to patent na to, żeby troszczyć się o ekologię na swoim podwórku, nie rezygnując z wygodnego korzystania z sanitariatów.