Szamba betonowe Iłowa

Dobrze zainstalowana kanalizacja potrzebuje zbiornika. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedawaniem i montażem wybranych zbiorników na miejscu w miejscu zamieszkania klienta. Oferujemy solidną jakość wykonywanych usług, a także atrakcyjne ceny. Sprzedawane przez nas szamba odznaczają się trwałą budową oraz nieprzemakalnością, co gwarantuje mnóstwo lat bezawaryjnego użytkowania kanalizacji. W czasach, gdzie liczy się ekologia, dbamy o to, żeby nieczystości nie przedostawały się poza obręb ich spływania. Jest to osiągane dzięki najwyższej skrupulatności w trakcie konstruowania i tworzenia zbiorników z najlepszych materiałów, które pozyskujemy od certyfikowanych producentów. Wybierając nasze wyroby wspierasz jakość i zapewniasz własnemu domowi swobodę komfortowego korzystania z kanalizacji w sposób bezpieczny dla planety. Nie trzeba znać się na technologiach – firmowi konsultanci z przyjemnością pokażą Ci, jak najefektywniej zainstalować zbiornik, aby inwestycja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Iłowa

Szambo z montażem Iłowa

Poprzez duże doświadczenie w branży asenizacyjnej możemy zapewnić naszym klientom nie tylko sprzedaż szamb betonowych, ale też możliwość ich montażu. Najwyższej jakości szamba betonowe zapewniają ekologiczne odprowadzanie ścieków dzięki temu, że są bardzo szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są zrobione z utrzymaniem najwyższych przepisów, jednak bezawaryjność zapewniamy jedynie wtedy, kiedy zostaną zamontowane przez profesjonalnych instalatorów. Szambo z wykopem zamówione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo wykorzystywania, ale i wygoda montażu, ponieważ inwestor nie musi poszukiwać drugiej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu użytkowanie okaże się nieco droższe, lecz zakup zbiornika niedrogi. Natomiast szamba dwukomorowe to gwarancja rzadszego zapełniania się. Dokonaj rozsądnego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się także sprzedażą zbiorników na wodę opadową, które można ustawić przed domem, i w ekonomiczny sposób nawadniać swoje rośliny w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą uprawiać piękny ogród bez potrzeby użytkowania wody gruntowej. Jeśli poszukujesz sprawdzonego sposobu na nawadnianie roślin, kup duży pojemnik, z którym w okresie suszy będziesz trzymać wodę zebraną podczas deszczu. Proponujemy bogaty zakres pojemności pojemników, żeby zapewnić klientom jak najlepszy wybór pomagający dopasować go do potrzeb. Odpowiednio dobrane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby troszczyć się o ekologię na własnym podwórku, nie rezygnując z komfortowego użytkowania kanalizacji.