Szamba betonowe Jasień

Dobrze wykonana kanalizacja potrzebuje szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedażą i instalacją wybranych szamb na miejscu w domu odbiorcy. Gwarantujemy solidną jakość świadczonych prac, a także niskie ceny. Produkowane przez nas wyroby odznaczają się trwałą budową oraz nieprzemakalnością, co umożliwia mnóstwo lat bezproblemowego korzystania z kanalizacji. W świecie, gdzie liczy się ekologia, dbamy o to, aby ścieki nie przedostawały się poza miejsce ich przechowywania. Jest to możliwe dzięki olbrzymiej staranności podczas projektowania i wykonywania szamb z najlepszych materiałów, które mamy od certyfikowanych producentów. Wybierając nasze zbiorniki doceniasz jakość i gwarantujesz własnemu domowi swobodę wygodnego użytkowania z sanitariatów w sposób bezpieczny dla planety. Nie musisz znać się na szambach – firmowi przedstawiciele z chęcią pokażą Ci, w jaki sposób najkorzystniej zainstalować zbiornik, aby instalacja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Jasień

Szambo z montażem Jasień

Przez wieloletnie doświadczenie w technologii asenizacyjnej możemy zaoferować swoim klientom nie jedynie możliwość kupna zbiorników z betonu, ale również opcję ich montażu. Wysokiej jakości szamba betonowe gwarantują prawidłowe odprowadzanie nieczystości dzięki temu, że są bardzo szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są wykonane z utrzymaniem najwyższych regulacji, ale bezawaryjność zapewniamy jedynie wówczas, kiedy zostaną zainstalowane przez profesjonalnych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, a także wygoda montażu, ponieważ inwestor nie musi poszukiwać drugiej firmy do wykonania wykopów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu korzystanie z niego będzie nieco droższe, lecz zakup szamba niedrogi. Z kolei szamba dwukomorowe to pewność rzadkiego opróżniania. Dokonaj najlepszego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się również produkcją pojemników na wodę opadową, które można ustawić przed budynkiem, i w ekologiczny sposób nawadniać własne warzywa w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pomogą zachować piękny ogródek bez potrzeby korzystania z wody kranowej. Jeżeli potrzebujesz oszczędnego rozwiązania na podlewanie, kup duży zbiornik, z którym w czasie suszy będziesz oszczędzać wodę zebraną podczas opadów. Oferujemy duży asortyment pojemności pojemników, żeby zagwarantować klientom jak najszerszy wybór pomagający dobrać go do zapotrzebowania. Prawidłowo dobrane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby dbać o przyrodę na własnym podwórku, nie rezygnując z wygodnego korzystania z kanalizacji.