Szamba betonowe Kostrzyn nad Odrą

Odpowiednio zaprojektowana kanalizacja potrzebuje szamba. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedażą oraz instalacją wybranych szamb na miejscu w domu odbiorcy. Oferujemy najwyższą jakość świadczonych prac, a dodatkowo atrakcyjne ceny. Produkowane przez firmę szamba odznaczają się mocną konstrukcją oraz szczelnością, co gwarantuje mnóstwo lat bezawaryjnego użytkowania kanalizacji. W świecie, gdzie ma znaczenie ekologia, dokładamy starań, aby ścieki nie przedostawały się poza miejsce ich gromadzenia. Jest to możliwe dzięki olbrzymiej staranności podczas konstruowania oraz realizacji zbiorników z najlepszych materiałów, które mamy od certyfikowanych producentów. Wybierając nasze wyroby doceniasz jakość i zapewniasz własnemu budynkowi możliwość wygodnego korzystania z kanalizacji w sposób bezpieczny dla planety. Nie musisz znać się na szambach – nasi przedstawiciele z przyjemnością podpowiedzą Ci, w jaki sposób najkorzystniej wybudować szambo, aby instalacja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Kostrzyn nad Odrą

Szambo z montażem Kostrzyn nad Odrą

Poprzez wieloletnie doświadczenie w branży kanalizacyjnej możemy zaoferować naszym nabywcom nie jedynie sprzedaż zbiorników z betonu, ale również możliwość ich instalacji. Wysokiej klasy szamba betonowe zapewniają ekologiczne przechowywanie nieczystości dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo wykonano z zachowaniem najwyższych standardów, ale jakość gwarantujemy jedynie wówczas, gdy zostaną zainstalowane przez profesjonalnych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo użytkowania, ale i wygoda instalacji, ponieważ nabywca nie musi zamawiać drugiej firmy do wykonania wykopów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to wyjście, dzięki któremu użytkowanie będzie nieco droższe, lecz montaż zbiornika tani. Natomiast szamba dwukomorowe to pewność rzadszego zapełniania się. Dokonaj rozsądnego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również produkcją zbiorników na deszczówkę, które możesz postawić przed domem, i w ekologiczny sposób podlewać swoje kwiaty w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą uprawiać zadbany ogródek bez potrzeby korzystania z wody wodociągowej. Jeżeli potrzebujesz sprawdzonego rozwiązania na podlewanie, nabądź pojemny zbiornik, z jakim w czasie upałów możesz przechowywać wodę zgromadzoną w czasie ulewy. Proponujemy szeroki zakres pojemności pojemników, żeby zagwarantować klientom jak najlepszy wybór pozwalający dopasować go do zapotrzebowania. Odpowiednio dobrane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby dbać o ekologię na własnym terenie, nie rezygnując z komfortowego korzystania z kanalizacji.