Szamba betonowe Łęknica

Szczelne szamba na ścieki to inwestycja na lata. Misją naszej firmy jest dostarczanie takich systemów, które usprawnią długotrwałe odprowadzanie ścieków do szamba bez ryzyka przedostawania się ich do gruntu. Oferujemy najwyższej jakości szamba betonowe wykonane z surowców zapewniających maksymalną izolację. To sprawia, że nasi klienci od lat kupują głównie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, posiadające odpowiednie certyfikaty jakości i niezwykle tanie. Działamy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi klienci nie muszą martwić się o transport całych prefabrykatów, gdyż mamy ciężki sprzęt do tego typu zastosowań. Wciąż poszerzamy działalność naszej marki, dostosowując produkty do innowacyjnych zastosowań. To sprawia, że możesz u nas zamówić także szamba o specjalnej pojemności albo ekologiczne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Łęknica

Szambo betonowe Łęknica

Dlaczego najlepiej zainstalować szambo betonowe? Dlatego, że gwarantuje ono długie używanie. To duża inwestycja, która jednak zdaje się być na lata. Beton o właściwej strukturze oraz spoistości, z grubymi ścianami, umożliwia zbieranie ścieków bez przeciekania ich na zewnątrz komory. Jest on barierą dla wilgoci, ale także szkodników i owadów. Sprawia, że zawartość nie wydostaje się do gruntu, ale również wilgoć nie przesiąka do środka komory. Szambo z montażem to usługa, na jaką warto się skusić, aby zyskać gwarancję, że szambo betonowe będzie właściwie zainstalowane. Nasz reprezentant z przyjemnością podpowie Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej kupić dla Twojej rodziny. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz wsparcie przy dopasowania właściwej pojemności szamba. Od tego zależy częstość wypompowywania nieczystości i zadowolenie z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Łęknica

Naszą domeną są głównie szamba betonowe, ale trudnimy się również budową komór na deszczówkę. To bardzo oszczędne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast pojemnika z tworzywa o krótkiej trwałości, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Możemy zamontować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę robiąc jeden wykop na Twoim terenie. Taka komora umożliwia pobieranie deszczu i wykorzystywanie w okresie suszy. To niezawodny sposób na to, by dbać o swoje kwiaty bez względu na warunki atmosferyczne. Instalacja zbiornika na ścieki i zbiornika na wodę opadową to oszczędny patent na to, żeby Twój dom był całkowicie ekologiczny, a rachunki za wodę były jak najniższe.