Szamba betonowe Lubsko

Prawidłowo zaprojektowana kanalizacja wymaga szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedażą i montażem tych szamb na miejscu w miejscu zamieszkania odbiorcy. Gwarantujemy wysoką jakość wykonywanych prac, a dodatkowo atrakcyjne ceny. Sprzedawane przez firmę szamba odznaczają się mocną konstrukcją oraz nieprzemakalnością, co umożliwia wiele lat bezproblemowego korzystania z odpływu. W świecie, gdzie liczy się ekologia, dbamy o to, żeby nieczystości nie przedostawały się poza miejsce ich spływania. Jest to możliwe dzięki olbrzymiej staranności w trakcie konstruowania i tworzenia zbiorników z najlepszych tworzyw, które mamy od certyfikowanych dostawców. Wybierając nasze zbiorniki wspierasz profesjonalizm i zapewniasz własnemu budynkowi możliwość komfortowego użytkowania z sanitariatów w sposób ekologiczny dla ziemi. Nie musisz znać się na technologiach – firmowi doradcy z przyjemnością pokażą Ci, w jaki sposób najkorzystniej wybudować szambo, żeby inwestycja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Lubsko

Szambo z montażem Lubsko

Przez wieloletnie doświadczenie w technologii asenizacyjnej możemy zagwarantować swoim nabywcom nie jedynie sprzedaż zbiorników betonowych, ale również możliwość ich instalacji. Najwyższej jakości szamba betonowe zapewniają ekologiczne przechowywanie ścieków dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są wykonane z zachowaniem najwyższych regulacji, ale bezawaryjność zapewniamy jedynie wtedy, gdy zostaną zainstalowane przez profesjonalnych instalatorów. Szambo z wykopem zamówione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo użytkowania, a także wygoda instalacji, ponieważ nabywca nie musi poszukiwać osobnej firmy do kopania dołów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu korzystanie z niego będzie odrobinę droższe, lecz montaż szamba tani. Natomiast szamba dwukomorowe to gwarancja rzadszego zapełniania się. Dokonaj najlepszego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się także sprzedażą pojemników na wodę opadową, które możesz ustawić przed budynkiem, i w ekologiczny sposób podlewać swoje rośliny w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą uprawiać zadbany ogród bez potrzeby korzystania z wody wodociągowej. Jeśli potrzebujesz sprawdzonego rozwiązania na nawadnianie roślin, nabądź duży zbiornik, z którym w czasie suszy będziesz trzymać wodę zebraną podczas opadów. Proponujemy duży zakres wielkości pojemników, żeby zapewnić Ci jak najszerszy wybór pozwalający dopasować go do potrzeb. Odpowiednio dobrane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby troszczyć się o stan gleby na własnym podwórku, nie rezygnując z wygodnego korzystania z kanalizacji.