Szamba betonowe Małomice

Odpowiednio zaprojektowana kanalizacja wymaga szamba. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedażą oraz montażem tych szamb na miejscu w miejscu zamieszkania odbiorcy. Zapewniamy wysoką jakość świadczonych prac, a dodatkowo niskie ceny. Produkowane przez firmę wyroby cechują się mocną konstrukcją oraz szczelnością, co umożliwia wiele lat bezproblemowego korzystania z odpływu. W czasach, gdzie ma znaczenie ekologia, dbamy o to, aby nieczystości nie przedostawały się poza obręb ich gromadzenia. Jest to możliwe dzięki olbrzymiej staranności podczas konstruowania oraz realizacji zbiorników z najlepszych tworzyw, które pozyskujemy od certyfikowanych producentów. Kupując nasze zbiorniki doceniasz profesjonalizm i gwarantujesz swojemu domowi możliwość komfortowego korzystania z sanitariatów w sposób bezpieczny dla planety. Nie trzeba znać się na technologiach – firmowi doradcy z przyjemnością podpowiedzą Ci, w jaki sposób najefektywniej zainstalować szambo, aby inwestycja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Małomice

Szambo z montażem Małomice

Poprzez wieloletnie doświadczenie w technologii kanalizacyjnej możemy zaoferować swoim klientom nie tylko możliwość kupna zbiorników betonowych, ale również opcję ich instalacji. Najwyższej klasy szamba betonowe mogą zapewnić ekologiczne odprowadzanie ścieków dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo wykonano z zachowaniem wszelkich przepisów, jednak bezawaryjność zapewniamy jedynie wówczas, kiedy zostaną zainstalowane przez profesjonalnych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, ale i wygoda instalacji, ponieważ inwestor nie musi poszukiwać drugiej firmy do wykonania wykopów pod szambo. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to wyjście, dzięki któremu użytkowanie okaże się nieco droższe, ale zakup szamba tani. Natomiast szamba dwukomorowe to pewność rzadszego opróżniania. Dokonaj najlepszego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się także sprzedażą pojemników na deszczówkę, które można postawić przed budynkiem, i w ekologiczny sposób podlewać swoje warzywa w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą utrzymać zadbany warzywnik bez konieczności korzystania z wody wodociągowej. Jeśli potrzebujesz oszczędnego sposobu na nawadnianie roślin, kup sporych rozmiarów pojemnik, z jakim w okresie suszy możesz przechowywać wodę zgromadzoną podczas opadów. Proponujemy szeroki zakres wielkości zbiorników, aby zagwarantować klientom jak najszerszy wybór pomagający dobrać go do potrzeb. Prawidłowo dopasowane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to patent na to, żeby troszczyć się o przyrodę na swoim podwórku, nie rezygnując z komfortowego korzystania z sanitariatów.