Szamba betonowe Międzyrzecz

Dobrze zainstalowana kanalizacja wymaga zbiornika. Jako producent szamb trudnimy się sprzedażą i instalacją wybranych szamb bezpośrednio w miejscu zamieszkania klienta. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych prac, a także atrakcyjne ceny. Sprzedawane przez firmę szamba odznaczają się mocną budową oraz nieprzemakalnością, co gwarantuje mnóstwo lat bezawaryjnego użytkowania kanalizacji. W czasach, gdzie liczy się ekologia, dokładamy starań, żeby ścieki nie przedostawały się poza obręb ich spływania. Jest to możliwe dzięki najwyższej staranności podczas konstruowania i realizacji zbiorników z profesjonalnych materiałów, które kupujemy od certyfikowanych producentów. Wybierając nasze wyroby doceniasz profesjonalizm i zapewniasz własnemu domowi możliwość wygodnego użytkowania z sanitariatów w sposób bezpieczny dla planety. Nie musisz znać się na szczegółach technicznych – firmowi doradcy z przyjemnością zaprezentują Ci, jak najkorzystniej wybudować szambo, aby inwestycja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Międzyrzecz

Szambo z montażem Międzyrzecz

Poprzez wieloletnie doświadczenie w branży kanalizacyjnej możemy zapewnić naszym klientom nie tylko możliwość kupna szamb z betonu, ale również możliwość ich instalacji. Najwyższej jakości szamba betonowe gwarantują prawidłowe przechowywanie ścieków dzięki temu, że są bardzo szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są wykonane z zachowaniem wszelkich standardów, ale bezawaryjność gwarantujemy jedynie wówczas, gdy zostaną zainstalowane przez doświadczonych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania, a także wygoda instalacji, ponieważ inwestor nie musi zamawiać osobnej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to wyjście, dzięki któremu korzystanie z niego będzie odrobinę droższe, lecz zakup zbiornika niedrogi. Z kolei szamba dwukomorowe to pewność rzadszego zapełniania się. Dokonaj właściwego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się także sprzedażą zbiorników na wodę opadową, które możesz postawić pod domem, i w ekonomiczny sposób nawadniać swoje warzywa w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pomogą utrzymać piękny ogród bez potrzeby użytkowania wody gruntowej. Jeśli poszukujesz oszczędnego sposobu na nawadnianie roślin, kup pojemny zbiornik, z którym w czasie upałów możesz przechowywać wodę zebraną w czasie opadów. Proponujemy duży asortyment pojemności zbiorników, aby zapewnić Ci jak najlepszy wybór pomagający dobrać go do zapotrzebowania. Odpowiednio dopasowane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby dbać o stan gleby na swoim podwórku, nie rezygnując z wygodnego korzystania z kanalizacji.