Szamba betonowe Nowogród Bobrzański

Szczelne szamba na nieczystości to wydatek na dekady. Celem naszej działalności jest dostarczanie takich systemów, które umożliwią wieloletnie odprowadzanie ścieków do szamba bez ryzyka wydostawania się ich na zewnątrz. Oferujemy najwyższej jakości szamba betonowe wykonane z materiałów zapewniających najlepszą izolację. To sprawia, że nasi klienci od lat wybierają przeważnie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, mające niezbędne poświadczenia jakości i niezwykle tanie. Działamy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz montażem. Nasi inwestorzy nie muszą martwić się o dostarczenie gotowych elementów szamba, gdyż mamy ciężki sprzęt do tego typu zastosowań. Nieustannie rozbudowujemy asortyment naszej firmy, dostosowując produkty do najnowocześniejszych zastosowań. To powoduje, że możesz u nas zlecić także zbiorniki o nietypowej pojemności lub ekologiczne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Nowogród Bobrzański

Szambo betonowe Nowogród Bobrzański

Dlaczego najlepiej wybrać szambo betonowe? Ponieważ zapewnia ono wieloletnie użytkowanie. To spora inwestycja, która jednak zdaje się być na lata. Beton o odpowiedniej fakturze oraz gęstości, z grubymi ścianami, ułatwia zbieranie nieczystości bez przeciekania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on barierą dla wody, ale również szkodników i insektów. Sprawia, że szambo nie wydostaje się do ziemi, lecz również woda nie przecieka do wnętrza komory. Szambo z montażem to praca, na jaką warto się zdecydować, aby mieć gwarancję, że szambo betonowe będzie prawidłowo zamontowane. Nasz pracownik z przyjemnością doradzi Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej kupić dla Twojej familii. Gwarantujemy fachowe porady oraz pomoc przy dopasowania właściwej pojemności komory. Od tego zależy częstość wybierania zawartości i zadowolenie z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Nowogród Bobrzański

Naszą domeną są głównie szamba betonowe, ale trudnimy się także instalacją zbiorników na deszczówkę. To bardzo oszczędne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast pojemnika z tworzywa o krótkiej żywotności, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Możemy zamontować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową wykonując jeden wykop na Twoim podwórku. Taka komora ułatwia pobieranie deszczu i wykorzystywanie w okresie suszy. To niezawodny patent na to, żeby pielęgnować swoje kwiaty bez względu na warunki pogodowe. Budowa szamba oraz zbiornika na deszczówkę to oszczędny sposób na to, aby Twój dom był w pełni ekologiczny, a opłaty za wodę były jak najniższe.