Szamba betonowe Rzepin

Szczelne szamba na ścieki to inwestycja na dekady. Misją naszej działalności jest dostarczanie takich rozwiązań, które umożliwią długotrwałe odprowadzanie nieczystości do szamba bez ryzyka przedostawania się ich na zewnątrz. Oferujemy wysokiej jakości szamba betonowe wykonane z materiałów zapewniających najlepszą szczelność. To powoduje, że nasi odbiorcy od lat kupują przeważnie zbiorniki betonowe – ekologiczne, mające odpowiednie poświadczenia jakości i niezwykle tanie. Działamy kompleksowo, zapewniając szamba z wykopem oraz montażem. Nasi inwestorzy nie muszą martwić się o transport gotowych prefabrykatów, gdyż posiadamy ciężki sprzęt do tego typu prac. Nieustannie poszerzamy asortyment naszej marki, dostosowując produkty do innowacyjnych rozwiązań. To powoduje, że możesz u nas zamówić również szamba o specjalnej pojemności lub oszczędne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Rzepin

Szambo betonowe Rzepin

Dlaczego warto zakupić szambo betonowe? Dlatego, że gwarantuje ono wieloletnie użytkowanie. To spora inwestycja, która mimo to zdaje się być jednorazowa. Beton o odpowiedniej fakturze oraz gęstości, z grubymi ścianami, umożliwia zbieranie ścieków bez przeciekania ich na zewnątrz komory. Jest on barierą dla wilgoci, lecz również gryzoni i owadów. Sprawia, że szambo nie przedostaje się do ziemi, ale również woda nie przecieka do wnętrza szamba. Szambo z montażem to usługa, na którą warto się zdecydować, żeby mieć gwarancję, że szambo betonowe zostanie właściwie zbudowane. Nasz pracownik z chęcią podpowie Ci, który zbiornik betonowy na szambo najlepiej kupić dla Twojej familii. Zapewniamy profesjonalne porady oraz wsparcie podczas dobierania odpowiedniej pojemności zbiornika. Od tego zależy częstotliwość wypompowywania nieczystości i satysfakcja z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Rzepin

Naszą domeną są przede wszystkim szamba betonowe, ale trudnimy się również budową komór na wodę opadową. To bardzo korzystne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast pojemnika z plastiku o ograniczonej żywotności, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zainstalować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową wykonując jeden dół na Twoim terenie. Taka komora umożliwia gromadzenie deszczu i używanie w czasie suszy. To sprawdzony patent na to, by pielęgnować własne kwiaty bez względu na warunki pogodowe. Instalacja szamba i zbiornika na deszczówkę to oszczędny sposób na to, żeby Twój dom był w pełni ekonomiczny, a opłaty za wodę były jak najniższe.