Szamba betonowe Sława

Szczelne zbiorniki na nieczystości to wydatek na dekady. Misją naszej działalności jest dostarczanie takich systemów, które umożliwią wieloletnie odprowadzanie ścieków do szamba bez ryzyka wydostawania się ich do gruntu. Produkujemy najwyższej jakości szamba betonowe zbudowane z tworzyw gwarantujących maksymalną szczelność. To sprawia, że nasi klienci od lat wybierają przeważnie zbiorniki betonowe – ekologiczne, mające potrzebne poświadczenia jakości i niezwykle tanie. Pracujemy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi klienci nie muszą obawiać się o dostarczenie gotowych prefabrykatów, ponieważ mamy ciężki sprzęt do tego typu zastosowań. Stale rozbudowujemy działalność naszej firmy, dostosowując produkty do najnowocześniejszych zastosowań. To sprawia, że można u nas zamówić również szamba o nietypowej pojemności lub ekologiczne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Sława

Szambo betonowe Sława

Czemu warto zakupić szambo betonowe? Dlatego, że zapewnia ono długie używanie. To kosztowna inwestycja, która jednak wydaje się być na lata. Beton o odpowiedniej fakturze oraz spoistości, z grubymi ścianami, umożliwia gromadzenie ścieków bez przenikania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on barierą dla wody, ale również szkodników i insektów. Sprawia, że zawartość nie przedostaje się do ziemi, ale również wilgoć nie przecieka do wnętrza szamba. Szambo z montażem to usługa, na którą warto się zdecydować, żeby mieć gwarancję, że szambo betonowe zostanie prawidłowo zamontowane. Nasz reprezentant z chęcią podpowie Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej wybrać dla Twojej rodziny. Gwarantujemy profesjonalne porady oraz pomoc przy dobierania odpowiedniej pojemności komory. Od tego zależy częstość wypompowywania zawartości i zadowolenie z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Sława

Naszą domeną są przede wszystkim szamba betonowe, ale zajmujemy się również budową komór na wodę opadową. To niezwykle korzystne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast zbiornika z plastiku o ograniczonej trwałości, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Możemy zamontować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę wykonując pojedynczy wykop na Twoim podwórku. Taka komora umożliwia gromadzenie wody opadowej i wykorzystywanie w czasie upałów. To sprawdzony patent na to, by dbać o własne kwiaty bez względu na warunki atmosferyczne. Budowa zbiornika na ścieki oraz zbiornika na wodę opadową to oszczędny patent na to, żeby Twój dom był w pełni ekonomiczny, a rachunki za wodę były jak najmniejsze.