Szamba betonowe Słubice

Szczelne szamba na ścieki to inwestycja na lata. Celem naszej działalności jest zapewnianie takich systemów, które umożliwią długotrwałe odprowadzanie nieczystości do kanalizacji bez ryzyka przedostawania się ich na zewnątrz. Produkujemy najwyższej jakości szamba betonowe zbudowane z tworzyw gwarantujących maksymalną izolację. To powoduje, że nasi odbiorcy od dawna wybierają głównie zbiorniki betonowe – ekologiczne, posiadające niezbędne certyfikaty jakości i wyjątkowo tanie. Działamy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz montażem. Nasi klienci nie muszą obawiać się o dostarczenie całych elementów szamba, gdyż mamy ciężki sprzęt do tego typu prac. Stale rozbudowujemy działalność naszej firmy, dostosowując produkty do innowacyjnych zastosowań. To sprawia, że możesz u nas zlecić również szamba o specjalnej pojemności albo oszczędne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Słubice

Szambo betonowe Słubice

Dlaczego warto wybrać szambo betonowe? Dlatego, że gwarantuje ono wieloletnie użytkowanie. To kosztowna inwestycja, która mimo to wydaje się być na lata. Beton o odpowiedniej fakturze oraz spoistości, z szerokimi ścianami, ułatwia zbieranie nieczystości bez przenikania ich na zewnątrz komory. Jest on nieprzepuszczalny dla wilgoci, ale również gryzoni i insektów. Powoduje, że zawartość nie przedostaje się do ziemi, lecz również wilgoć nie przesiąka do wnętrza szamba. Szambo z montażem to praca, na jaką warto się skusić, żeby zyskać gwarancję, że szambo betonowe zostanie prawidłowo zbudowane. Nasz pracownik z przyjemnością doradzi Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej kupić dla Twojej familii. Gwarantujemy fachowe porady oraz wsparcie podczas dobierania odpowiedniej pojemności komory. Od tego zależy częstość wybierania nieczystości i zadowolenie z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Słubice

Naszą domeną są głównie szamba betonowe, ale trudnimy się również instalacją zbiorników na wodę opadową. To bardzo korzystne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast pojemnika z plastiku o ograniczonej żywotności, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Możemy zainstalować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową wykonując pojedynczy wykop na Twoim podwórku. Taka komora ułatwia gromadzenie deszczu i używanie w okresie suszy. To niezawodny patent na to, by dbać o swoje warzywa bez względu na warunki pogodowe. Budowa zbiornika na ścieki i zbiornika na deszczówkę to oszczędny patent na to, żeby Twój dom mógł być w pełni ekonomiczny, a rachunki za wodę były jak najniższe.