Szamba betonowe Sulęcin

Szczelne szamba na nieczystości to inwestycja na lata. Misją naszej działalności jest zapewnianie takich rozwiązań, które usprawnią wieloletnie wylewanie ścieków do szamba bez ryzyka przedostawania się ich na zewnątrz. Produkujemy najwyższej jakości szamba betonowe zbudowane z tworzyw zapewniających najlepszą izolację. To sprawia, że nasi odbiorcy od lat wybierają głównie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, mające niezbędne poświadczenia jakości i wyjątkowo tanie. Działamy kompleksowo, zapewniając szamba z wykopem oraz montażem. Nasi klienci nie muszą martwić się o dostarczenie gotowych elementów szamba, gdyż mamy ciężki sprzęt do tego rodzaju prac. Stale poszerzamy asortyment naszej marki, dostosowując produkty do najnowocześniejszych rozwiązań. To powoduje, że możesz u nas zamówić również szamba o specjalnej pojemności albo wygodne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Sulęcin

Szambo betonowe Sulęcin

Dlaczego najlepiej zainstalować szambo betonowe? Dlatego, że gwarantuje ono długie używanie. To duża inwestycja, która jednak zdaje się być jednorazowa. Beton o właściwej fakturze oraz gęstości, z grubymi ścianami, ułatwia gromadzenie ścieków bez przenikania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on nieprzepuszczalny dla wody, lecz również gryzoni i insektów. Sprawia, że szambo nie wydostaje się do gruntu, ale również woda nie przesiąka do wnętrza komory. Szambo z montażem to praca, na którą warto się zdecydować, żeby zyskać gwarancję, że szambo betonowe zostanie właściwie zainstalowane. Nasz reprezentant z chęcią doradzi Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najlepiej wybrać dla Twojej rodziny. Gwarantujemy fachowe porady oraz wsparcie przy dopasowania właściwej pojemności komory. Od tego zależy częstotliwość wypompowywania nieczystości i satysfakcja z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Sulęcin

Naszą domeną są głównie szamba betonowe, ale trudnimy się także budową komór na deszczówkę. To bardzo oszczędne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast zbiornika z tworzywa o krótkiej żywotności, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zainstalować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę wykonując pojedynczy wykop na Twoim podwórku. Taka komora ułatwia gromadzenie deszczu i używanie w czasie upałów. To sprawdzony sposób na to, by dbać o własne rośliny bez względu na warunki pogodowe. Instalacja szamba i komory na deszczówkę to oszczędny patent na to, aby Twój dom był całkowicie ekologiczny, a rachunki za wodę były jak najmniejsze.