Szamba betonowe Świebodzin

Prawidłowo zainstalowana kanalizacja wymaga zbiornika. Jako producent szamb trudnimy się sprzedażą oraz montażem wybranych szamb bezpośrednio w miejscu zamieszkania odbiorcy. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych prac, a także atrakcyjne ceny. Sprzedawane przez firmę wyroby wyróżniają się mocną budową i nieprzemakalnością, co gwarantuje mnóstwo lat bezproblemowego korzystania z kanalizacji. W czasach, gdzie ma znaczenie ekologia, dokładamy starań, żeby nieczystości nie przedostawały się poza miejsce ich spływania. Jest to osiągane dzięki olbrzymiej skrupulatności podczas projektowania i tworzenia szamb z najlepszych materiałów, które mamy od certyfikowanych dostawców. Kupując nasze zbiorniki wspierasz profesjonalizm i gwarantujesz swojemu domowi swobodę nieskrępowanego użytkowania z kanalizacji w sposób bezpieczny dla ziemi. Nie trzeba znać się na technologiach – firmowi konsultanci z pewnością zaprezentują Ci, jak najkorzystniej zainstalować szambo, aby inwestycja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Świebodzin

Szambo z montażem Świebodzin

Przez wieloletnie doświadczenie w technologii szambiarskiej możemy zagwarantować naszym klientom nie jedynie sprzedaż zbiorników betonowych, ale też możliwość ich zamontowania. Najwyższej jakości szamba betonowe mogą zapewnić ekologiczne odprowadzanie nieczystości dzięki temu, że są bardzo szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są wykonane z utrzymaniem najwyższych przepisów, jednak bezawaryjność zapewniamy tylko wówczas, kiedy zostaną zainstalowane przez profesjonalnych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania, ale i łatwość montażu, ponieważ inwestor nie musi poszukiwać drugiej firmy do wykonania wykopów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to wyjście, dzięki któremu korzystanie z niego będzie nieco droższe, ale zakup zbiornika tani. Z kolei szamba dwukomorowe to gwarancja rzadkiego opróżniania. Dokonaj rozsądnego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również sprzedażą zbiorników na deszczówkę, które można postawić pod budynkiem, i w ekologiczny sposób podlewać swoje warzywa w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pomogą uprawiać piękny ogród bez konieczności użytkowania wody kranowej. Jeżeli poszukujesz oszczędnego rozwiązania na nawadnianie roślin, kup sporych rozmiarów pojemnik, z jakim w okresie suszy będziesz oszczędzać wodę zgromadzoną w czasie opadów. Oferujemy bogaty zakres rozmiarów pojemników, aby zapewnić Ci jak najszerszy wybór pomagający dobrać go do potrzeb. Prawidłowo dopasowane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby troszczyć się o przyrodę na swoim podwórku, nie rezygnując z wygodnego użytkowania kanalizacji.