Szamba betonowe Szlichtyngowa

Prawidłowo zaprojektowana kanalizacja potrzebuje szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedawaniem oraz montowaniem tych szamb bezpośrednio w miejscu zamieszkania klienta. Zapewniamy najwyższą jakość wykonywanych prac, a także atrakcyjne ceny. Produkowane przez firmę wyroby odznaczają się trwałą budową i szczelnością, co gwarantuje mnóstwo lat bezproblemowego korzystania z kanalizacji. W świecie, gdzie liczy się ekologia, dokładamy starań, żeby nieczystości nie wydostawały się poza miejsce ich gromadzenia. Jest to osiągane dzięki olbrzymiej skrupulatności podczas projektowania oraz realizacji zbiorników z profesjonalnych tworzyw, które kupujemy od sprawdzonych producentów. Wybierając nasze szamba doceniasz jakość i zapewniasz swojemu domowi swobodę nieskrępowanego użytkowania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla ziemi. Nie musisz znać się na technologiach – firmowi doradcy z chęcią pokażą Ci, w jaki sposób najkorzystniej wybudować zbiornik, żeby instalacja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Szlichtyngowa

Szambo z montażem Szlichtyngowa

Przez wieloletnie doświadczenie w branży asenizacyjnej możemy zaoferować naszym klientom nie jedynie sprzedaż szamb z betonu, ale też możliwość ich zamontowania. Najwyższej klasy szamba betonowe zapewniają ekologiczne wylewanie nieczystości dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są zrobione z utrzymaniem najwyższych standardów, jednak bezawaryjność gwarantujemy tylko wówczas, kiedy zostaną zamontowane przez doświadczonych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania, a także wygoda instalacji, ponieważ nabywca nie musi poszukiwać drugiej firmy do wykonania wykopów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to wyjście, dzięki któremu korzystanie z niego okaże się odrobinę droższe, ale zakup zbiornika niedrogi. Natomiast szamba dwukomorowe to gwarancja rzadkiego opróżniania. Dokonaj właściwego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się również sprzedażą zbiorników na wodę opadową, które można ustawić pod domem, i w ekologiczny sposób nawadniać własne rośliny w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pomogą utrzymać piękny warzywnik bez konieczności użytkowania wody gruntowej. Jeżeli poszukujesz oszczędnego rozwiązania na nawadnianie roślin, kup pojemny zbiornik, z którym w okresie upałów będziesz trzymać wodę zgromadzoną podczas ulewy. Oferujemy bogaty asortyment wielkości pojemników, żeby zagwarantować klientom jak najszerszy wybór pozwalający dopasować go do potrzeb. Odpowiednio dopasowane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to patent na to, aby dbać o ekologię na własnym terenie, nie rezygnując z wygodnego korzystania z sanitariatów.