Szamba betonowe Torzym

Prawidłowo zainstalowana kanalizacja potrzebuje zbiornika. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedażą i montażem tych szamb bezpośrednio w domu odbiorcy. Oferujemy solidną jakość świadczonych prac, a także niskie ceny. Sprzedawane przez nas szamba wyróżniają się mocną budową i nieprzemakalnością, co gwarantuje mnóstwo lat bezproblemowego użytkowania odpływu. W świecie, gdzie liczy się ekologia, dokładamy starań, aby ścieki nie wydostawały się poza miejsce ich spływania. Jest to osiągane dzięki olbrzymiej staranności podczas projektowania i wykonywania szamb z profesjonalnych surowców, które mamy od certyfikowanych dostawców. Kupując nasze szamba wspierasz profesjonalizm i zapewniasz własnemu budynkowi swobodę nieskrępowanego użytkowania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla planety. Nie trzeba znać się na szczegółach technicznych – nasi przedstawiciele z przyjemnością podpowiedzą Ci, jak najkorzystniej zainstalować szambo, aby inwestycja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Torzym

Szambo z montażem Torzym

Przez wieloletnie doświadczenie w technologii szambiarskiej możemy zaoferować swoim nabywcom nie tylko możliwość kupna zbiorników z betonu, ale również możliwość ich montażu. Wysokiej klasy szamba betonowe mogą zapewnić ekologiczne odprowadzanie nieczystości dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są zrobione z utrzymaniem wszelkich standardów, ale jakość gwarantujemy tylko wtedy, gdy zostaną zamontowane przez profesjonalnych instalatorów. Szambo z wykopem kupione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo wykorzystywania, a także wygoda instalacji, ponieważ inwestor nie musi zamawiać drugiej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu użytkowanie okaże się nieco droższe, lecz montaż szamba tani. Natomiast szamba dwukomorowe to pewność rzadkiego opróżniania. Dokonaj rozsądnego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się także produkcją pojemników na wodę opadową, które możesz postawić przed domem, i w ekonomiczny sposób podlewać swoje warzywa w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pomogą utrzymać zadbany ogród bez potrzeby użytkowania wody gruntowej. Jeżeli poszukujesz oszczędnego sposobu na podlewanie, kup duży pojemnik, z którym w czasie suszy będziesz trzymać wodę zebraną podczas ulewy. Oferujemy duży zakres pojemności zbiorników, żeby zapewnić klientom jak najszerszy wybór pomagający dobrać go do potrzeb. Odpowiednio dobrane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to patent na to, żeby dbać o przyrodę na swoim terenie, nie rezygnując z komfortowego użytkowania sanitariatów.