Szamba betonowe Witnica

Szczelne zbiorniki na nieczystości to wydatek na dekady. Celem naszej firmy jest dostarczanie takich systemów, które usprawnią wieloletnie wylewanie nieczystości do szamba bez groźby wydostawania się ich na zewnątrz. Oferujemy najwyższej jakości szamba betonowe zbudowane z materiałów gwarantujących maksymalną izolację. To sprawia, że nasi odbiorcy od lat kupują głównie zbiorniki betonowe – ekologiczne, posiadające niezbędne certyfikaty jakości i niezwykle tanie. Pracujemy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi inwestorzy nie muszą obawiać się o dostarczenie gotowych prefabrykatów, gdyż mamy odpowiedni sprzęt do tego rodzaju zastosowań. Wciąż rozbudowujemy asortyment naszej firmy, dopasowując wyroby do innowacyjnych zastosowań. To powoduje, że możesz u nas zamówić także szamba o specjalnej pojemności albo wygodne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Witnica

Szambo betonowe Witnica

Czemu warto zainstalować szambo betonowe? Dlatego, że zapewnia ono wieloletnie używanie. To spora inwestycja, która jednak wydaje się być na lata. Beton o właściwej fakturze oraz gęstości, z grubymi ścianami, ułatwia zbieranie ścieków bez przenikania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on nieprzepuszczalny dla wody, ale także szkodników i insektów. Powoduje, że szambo nie wydostaje się do ziemi, lecz również woda nie przecieka do wnętrza komory. Szambo z montażem to praca, na którą warto się skusić, żeby zyskać gwarancję, że szambo betonowe będzie prawidłowo zainstalowane. Nasz reprezentant z chęcią podpowie Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najlepiej wybrać dla Twojej familii. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz wsparcie przy dobierania właściwej pojemności szamba. Od tego zależy częstotliwość wypompowywania zawartości i zadowolenie z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Witnica

Naszą specjalizacją są przede wszystkim szamba betonowe, ale zajmujemy się także budową komór na wodę opadową. To bardzo oszczędne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast zbiornika z tworzywa o krótkiej trwałości, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zamontować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę robiąc pojedynczy wykop na Twoim terenie. Taka komora ułatwia pobieranie deszczu i wykorzystywanie w okresie suszy. To sprawdzony patent na to, żeby dbać o własne warzywa bez względu na warunki pogodowe. Budowa zbiornika na ścieki oraz zbiornika na deszczówkę to najlepszy patent na to, aby Twój dom był w pełni ekologiczny, a rachunki za wodę były jak najmniejsze.