Szamba betonowe Alwernia

Prawidłowo zainstalowana kanalizacja wymaga zbiornika. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedawaniem oraz instalacją wybranych zbiorników na miejscu w miejscu zamieszkania odbiorcy. Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług, a dodatkowo niskie ceny. Produkowane przez firmę szamba cechują się mocną budową oraz nieprzemakalnością, co gwarantuje wiele lat bezawaryjnego użytkowania odpływu. W świecie, gdzie liczy się ekologia, dokładamy starań, aby ścieki nie wydostawały się poza obręb ich przechowywania. Jest to osiągane dzięki olbrzymiej staranności w trakcie projektowania i wykonywania zbiorników z najlepszych surowców, które kupujemy od sprawdzonych producentów. Wybierając nasze szamba wspierasz jakość i zapewniasz swojemu domowi możliwość wygodnego użytkowania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla środowiska. Nie trzeba znać się na technologiach – nasi doradcy z przyjemnością podpowiedzą Ci, jak najefektywniej zainstalować szambo, aby instalacja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Alwernia

Szambo z montażem Alwernia

Przez wieloletnie doświadczenie w technologii szambiarskiej możemy zagwarantować naszym klientom nie jedynie możliwość kupna szamb z betonu, ale też opcję ich zamontowania. Wysokiej jakości szamba betonowe gwarantują ekologiczne odprowadzanie nieczystości dzięki temu, że są bardzo szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo wykonano z zachowaniem najwyższych standardów, jednak jakość zapewniamy jedynie wtedy, kiedy zostaną zamontowane przez doświadczonych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania, a także wygoda instalacji, ponieważ nabywca nie musi poszukiwać osobnej firmy do wykonania wykopów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to wyjście, dzięki któremu korzystanie z niego będzie odrobinę droższe, lecz montaż zbiornika tani. Natomiast szamba dwukomorowe to gwarancja rzadkiego zapełniania się. Dokonaj rozsądnego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również sprzedażą pojemników na deszczówkę, które można ustawić przed domem, i w ekologiczny sposób nawadniać własne rośliny w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą zachować piękny ogród bez konieczności korzystania z wody kranowej. Jeśli poszukujesz sprawdzonego rozwiązania na nawadnianie roślin, nabądź sporych rozmiarów zbiornik, z którym w okresie upałów możesz oszczędzać wodę zgromadzoną podczas ulewy. Oferujemy szeroki zakres pojemności zbiorników, aby zapewnić Ci jak najszerszy wybór pozwalający dobrać go do zapotrzebowania. Prawidłowo dopasowane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to patent na to, aby dbać o ekologię na swoim terenie, nie rezygnując z komfortowego użytkowania sanitariatów.