Szamba betonowe Andrychów

Szczelne zbiorniki na nieczystości to inwestycja na dekady. Misją naszej firmy jest zapewnianie takich systemów, które umożliwią długotrwałe odprowadzanie ścieków do kanalizacji bez groźby przedostawania się ich na zewnątrz. Oferujemy wysokiej jakości szamba betonowe zbudowane z materiałów gwarantujących najlepszą izolację. To powoduje, że nasi klienci od lat kupują głównie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, posiadające potrzebne poświadczenia jakości i niezwykle tanie. Działamy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz montażem. Nasi klienci nie muszą martwić się o transport całych elementów szamba, ponieważ posiadamy ciężki sprzęt do tego rodzaju prac. Stale rozbudowujemy asortyment naszej marki, dopasowując produkty do innowacyjnych rozwiązań. To powoduje, że można u nas zamówić również zbiorniki o nietypowej pojemności lub oszczędne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Andrychów

Szambo betonowe Andrychów

Czemu warto wybrać szambo betonowe? Ponieważ gwarantuje ono długie użytkowanie. To kosztowna inwestycja, która jednak wydaje się być jednorazowa. Beton o odpowiedniej fakturze oraz gęstości, z grubymi ścianami, umożliwia zbieranie nieczystości bez przeciekania ich na zewnątrz komory. Jest on barierą dla wilgoci, lecz także szkodników i owadów. Sprawia, że szambo nie przedostaje się do ziemi, ale również woda nie przesiąka do środka szamba. Szambo z montażem to praca, na którą warto się skusić, żeby mieć pewność, że szambo betonowe będzie prawidłowo zainstalowane. Nasz pracownik z przyjemnością podpowie Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najlepiej kupić dla Twojej familii. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo oraz pomoc przy dopasowania właściwej pojemności zbiornika. Od tego zależy częstotliwość wybierania nieczystości i zadowolenie z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Andrychów

Naszą specjalizacją są przede wszystkim szamba betonowe, ale trudnimy się również budową zbiorników na deszczówkę. To niezwykle oszczędne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast pojemnika z tworzywa o krótkiej żywotności, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zainstalować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę wykonując pojedynczy wykop na Twoim podwórku. Taka komora umożliwia gromadzenie wody opadowej i wykorzystywanie w okresie upałów. To sprawdzony patent na to, żeby dbać o swoje rośliny bez względu na warunki atmosferyczne. Budowa zbiornika na ścieki oraz zbiornika na wodę opadową to najlepszy sposób na to, żeby Twój dom mógł być całkowicie ekologiczny, a rachunki za wodę były jak najniższe.