Szamba betonowe Biecz

Odpowiednio wykonana kanalizacja wymaga zbiornika. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedażą oraz montażem wybranych szamb bezpośrednio w domu odbiorcy. Gwarantujemy solidną jakość świadczonych usług, a także atrakcyjne ceny. Produkowane przez firmę wyroby cechują się mocną budową i szczelnością, co umożliwia wiele lat bezawaryjnego korzystania z odpływu. W czasach, gdzie ma znaczenie ekologia, dbamy o to, aby ścieki nie wydostawały się poza miejsce ich gromadzenia. Jest to możliwe dzięki najwyższej staranności w trakcie projektowania oraz realizacji szamb z profesjonalnych surowców, które mamy od sprawdzonych dostawców. Wybierając nasze wyroby wspierasz profesjonalizm i zapewniasz własnemu budynkowi swobodę komfortowego korzystania z sanitariatów w sposób ekologiczny dla środowiska. Nie musisz znać się na szczegółach technicznych – nasi konsultanci z pewnością pokażą Ci, jak najefektywniej wybudować zbiornik, żeby instalacja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Biecz

Szambo z montażem Biecz

Przez wieloletnie doświadczenie w technologii kanalizacyjnej możemy zagwarantować naszym nabywcom nie jedynie możliwość kupna szamb z betonu, ale też możliwość ich zamontowania. Najwyższej jakości szamba betonowe mogą zapewnić prawidłowe przechowywanie nieczystości dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są wykonane z utrzymaniem wszelkich regulacji, ale jakość gwarantujemy jedynie wówczas, kiedy zostaną zainstalowane przez profesjonalnych instalatorów. Szambo z wykopem zamówione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo użytkowania, a także łatwość instalacji, ponieważ inwestor nie musi zamawiać osobnej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu korzystanie z niego będzie odrobinę droższe, lecz zakup zbiornika niedrogi. Natomiast szamba dwukomorowe to gwarancja rzadszego zapełniania się. Dokonaj najlepszego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się również produkcją pojemników na deszczówkę, które możesz ustawić pod budynkiem, i w ekologiczny sposób podlewać swoje warzywa w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pomogą utrzymać zadbany warzywnik bez konieczności użytkowania wody kranowej. Jeśli potrzebujesz oszczędnego sposobu na podlewanie, kup sporych rozmiarów zbiornik, z którym w czasie suszy możesz trzymać wodę zebraną podczas opadów. Proponujemy duży asortyment rozmiarów pojemników, żeby zapewnić Ci jak najlepszy wybór pozwalający dobrać go do potrzeb. Odpowiednio dobrane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to patent na to, aby dbać o ekologię na swoim podwórku, nie rezygnując z komfortowego użytkowania kanalizacji.