Szamba betonowe Bobowa

Szczelne szamba na nieczystości to wydatek na lata. Misją naszej działalności jest dostarczanie takich rozwiązań, które usprawnią wieloletnie odprowadzanie nieczystości do kanalizacji bez ryzyka przedostawania się ich na zewnątrz. Produkujemy wysokiej jakości szamba betonowe zbudowane z materiałów zapewniających maksymalną szczelność. To sprawia, że nasi klienci od lat kupują głównie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, posiadające potrzebne poświadczenia jakości i niezwykle tanie. Pracujemy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi inwestorzy nie muszą martwić się o transport gotowych elementów szamba, gdyż mamy odpowiedni sprzęt do tego typu prac. Stale rozbudowujemy działalność naszej firmy, dostosowując produkty do najnowocześniejszych zastosowań. To sprawia, że możesz u nas zlecić również szamba o specjalnej pojemności lub wygodne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Bobowa

Szambo betonowe Bobowa

Czemu warto wybrać szambo betonowe? Ponieważ zapewnia ono wieloletnie używanie. To kosztowna inwestycja, która mimo to wydaje się być jednorazowa. Beton o właściwej fakturze oraz gęstości, z grubymi ścianami, ułatwia gromadzenie ścieków bez przenikania ich na zewnątrz komory. Jest on barierą dla wody, lecz także gryzoni i insektów. Powoduje, że szambo nie wydostaje się do gruntu, ale również woda nie przecieka do wnętrza szamba. Szambo z montażem to usługa, na jaką warto się zdecydować, aby zyskać gwarancję, że szambo betonowe zostanie właściwie zbudowane. Nasz pracownik z chęcią podpowie Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej wybrać dla Twojej rodziny. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo oraz wsparcie przy dobierania właściwej pojemności zbiornika. Od tego zależy częstość wybierania nieczystości i satysfakcja z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Bobowa

Naszą specjalizacją są przede wszystkim szamba betonowe, ale trudnimy się również instalacją zbiorników na deszczówkę. To bardzo oszczędne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast pojemnika z tworzywa o ograniczonej żywotności, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Możemy zamontować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową wykonując pojedynczy dół na Twoim podwórku. Taka komora umożliwia pobieranie deszczu i wykorzystywanie w czasie suszy. To niezawodny patent na to, by pielęgnować swoje warzywa bez względu na warunki atmosferyczne. Budowa szamba oraz komory na wodę opadową to oszczędny sposób na to, żeby Twój dom mógł być całkowicie ekologiczny, a rachunki za wodę były jak najmniejsze.