Szamba betonowe Bochnia

Prawidłowo wykonana kanalizacja wymaga zbiornika. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedawaniem oraz montowaniem tych zbiorników bezpośrednio w domu klienta. Oferujemy najwyższą jakość świadczonych prac, a także niskie ceny. Sprzedawane przez nas szamba cechują się mocną konstrukcją oraz szczelnością, co gwarantuje wiele lat bezawaryjnego użytkowania odpływu. W świecie, gdzie ma znaczenie ekologia, dokładamy starań, żeby ścieki nie wydostawały się poza miejsce ich spływania. Jest to osiągane dzięki najwyższej staranności podczas projektowania i wykonywania zbiorników z profesjonalnych tworzyw, które pozyskujemy od sprawdzonych producentów. Kupując nasze zbiorniki wspierasz jakość i gwarantujesz własnemu budynkowi możliwość nieskrępowanego korzystania z kanalizacji w sposób bezpieczny dla środowiska. Nie trzeba znać się na szambach – firmowi konsultanci z chęcią podpowiedzą Ci, w jaki sposób najlepiej zainstalować zbiornik, aby instalacja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Bochnia

Szambo z montażem Bochnia

Przez wieloletnie doświadczenie w technologii asenizacyjnej możemy zapewnić swoim klientom nie jedynie możliwość kupna zbiorników z betonu, ale też opcję ich instalacji. Wysokiej klasy szamba betonowe gwarantują ekologiczne odprowadzanie nieczystości dzięki temu, że są bardzo szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są wykonane z utrzymaniem najwyższych regulacji, ale jakość zapewniamy jedynie wtedy, gdy zostaną zainstalowane przez profesjonalnych instalatorów. Szambo z wykopem zamówione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo wykorzystywania, a także łatwość montażu, ponieważ inwestor nie musi zamawiać drugiej firmy do kopania dołów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu korzystanie z niego będzie odrobinę droższe, lecz montaż szamba niedrogi. Natomiast szamba dwukomorowe to gwarancja rzadszego wylewania. Dokonaj najlepszego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się także sprzedażą zbiorników na deszczówkę, które można ustawić pod domem, i w ekonomiczny sposób podlewać swoje rośliny w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą utrzymać zadbany warzywnik bez konieczności korzystania z wody gruntowej. Jeżeli potrzebujesz oszczędnego rozwiązania na podlewanie, kup sporych rozmiarów zbiornik, z którym w okresie suszy będziesz przechowywać wodę zebraną podczas ulewy. Proponujemy bogaty zakres rozmiarów zbiorników, aby zagwarantować klientom jak najszerszy wybór pozwalający dopasować go do zapotrzebowania. Odpowiednio dopasowane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby dbać o ekologię na swoim podwórku, nie rezygnując z wygodnego użytkowania sanitariatów.