Szamba betonowe Ciężkowice

Szczelne zbiorniki na nieczystości to wydatek na lata. Misją naszej firmy jest zapewnianie takich rozwiązań, które umożliwią wieloletnie wylewanie ścieków do szamba bez groźby wydostawania się ich na zewnątrz. Produkujemy najwyższej jakości szamba betonowe zbudowane z surowców zapewniających maksymalną izolację. To powoduje, że nasi klienci od dawna wybierają głównie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, mające niezbędne certyfikaty jakości i niezwykle tanie. Pracujemy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz montażem. Nasi klienci nie muszą obawiać się o dostarczenie gotowych prefabrykatów, ponieważ mamy ciężki sprzęt do tego rodzaju prac. Nieustannie poszerzamy asortyment naszej firmy, dostosowując produkty do najnowocześniejszych zastosowań. To powoduje, że można u nas zamówić również zbiorniki o specjalnej pojemności albo ekologiczne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Ciężkowice

Szambo betonowe Ciężkowice

Dlaczego najlepiej zainstalować szambo betonowe? Dlatego, że gwarantuje ono długie używanie. To duża inwestycja, która jednak wydaje się być na lata. Beton o właściwej fakturze oraz gęstości, z grubymi ścianami, ułatwia zbieranie nieczystości bez przenikania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on barierą dla wody, lecz również gryzoni i owadów. Sprawia, że szambo nie wydostaje się do gruntu, ale również woda nie przecieka do środka komory. Szambo z montażem to usługa, na którą warto się skusić, aby mieć pewność, że szambo betonowe zostanie właściwie zbudowane. Nasz przedstawiciel z chęcią podpowie Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej kupić dla Twojej rodziny. Gwarantujemy profesjonalne porady oraz wsparcie przy dobierania właściwej pojemności szamba. Od tego zależy częstotliwość wypompowywania nieczystości i satysfakcja z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Ciężkowice

Naszą domeną są głównie szamba betonowe, ale zajmujemy się także budową zbiorników na wodę opadową. To niezwykle korzystne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast zbiornika z tworzywa o krótkiej trwałości, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zainstalować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę robiąc pojedynczy wykop na Twoim podwórku. Taka komora umożliwia pobieranie deszczu i używanie w czasie upałów. To sprawdzony patent na to, by pielęgnować swoje kwiaty bez względu na warunki pogodowe. Budowa zbiornika na ścieki oraz komory na wodę opadową to najlepszy patent na to, żeby Twój dom mógł być w pełni ekonomiczny, a rachunki za wodę były jak najniższe.