Szamba betonowe Dąbrowa Tarnowska

Prawidłowo wykonana kanalizacja wymaga szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedawaniem oraz montażem tych zbiorników bezpośrednio w miejscu zamieszkania klienta. Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług, a także atrakcyjne ceny. Produkowane przez firmę szamba odznaczają się mocną budową i szczelnością, co gwarantuje mnóstwo lat bezawaryjnego korzystania z odpływu. W świecie, gdzie ma znaczenie ekologia, dbamy o to, żeby nieczystości nie wydostawały się poza miejsce ich spływania. Jest to możliwe dzięki olbrzymiej staranności podczas projektowania oraz wykonywania zbiorników z profesjonalnych surowców, które kupujemy od certyfikowanych dostawców. Wybierając nasze zbiorniki doceniasz jakość i gwarantujesz własnemu domowi możliwość komfortowego korzystania z kanalizacji w sposób bezpieczny dla planety. Nie musisz znać się na technologiach – firmowi przedstawiciele z przyjemnością podpowiedzą Ci, w jaki sposób najefektywniej zainstalować szambo, żeby inwestycja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Dąbrowa Tarnowska

Szambo z montażem Dąbrowa Tarnowska

Poprzez wieloletnie doświadczenie w branży asenizacyjnej możemy zapewnić swoim klientom nie jedynie sprzedaż szamb z betonu, ale również możliwość ich instalacji. Najwyższej jakości szamba betonowe gwarantują ekologiczne odprowadzanie nieczystości dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są wykonane z zachowaniem najwyższych standardów, ale jakość gwarantujemy jedynie wtedy, gdy zostaną zamontowane przez doświadczonych instalatorów. Szambo z wykopem zamówione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo użytkowania, a także łatwość instalacji, ponieważ nabywca nie musi zamawiać drugiej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to wyjście, dzięki któremu korzystanie z niego okaże się odrobinę droższe, ale montaż zbiornika tani. Z kolei szamba dwukomorowe to pewność rzadkiego opróżniania. Dokonaj najlepszego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się także produkcją zbiorników na wodę opadową, które można ustawić przed budynkiem, i w ekologiczny sposób podlewać własne kwiaty w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pomogą utrzymać zadbany warzywnik bez potrzeby korzystania z wody wodociągowej. Jeśli potrzebujesz sprawdzonego rozwiązania na podlewanie, nabądź pojemny pojemnik, z jakim w okresie suszy będziesz trzymać wodę zgromadzoną w czasie opadów. Proponujemy duży zakres wielkości pojemników, aby zapewnić klientom jak najszerszy wybór pomagający dobrać go do potrzeb. Prawidłowo dobrane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to patent na to, żeby dbać o ekologię na własnym podwórku, nie rezygnując z komfortowego użytkowania kanalizacji.