Szamba betonowe Dobczyce

Odpowiednio zaprojektowana kanalizacja wymaga zbiornika. Jako producent szamb trudnimy się sprzedażą i montażem wybranych szamb bezpośrednio w domu klienta. Gwarantujemy solidną jakość wykonywanych usług, a dodatkowo atrakcyjne ceny. Produkowane przez nas szamba odznaczają się trwałą konstrukcją oraz nieprzemakalnością, co gwarantuje mnóstwo lat bezawaryjnego korzystania z kanalizacji. W świecie, gdzie ma znaczenie ekologia, dokładamy starań, żeby nieczystości nie wydostawały się poza obręb ich przechowywania. Jest to możliwe dzięki najwyższej skrupulatności w trakcie projektowania oraz wykonywania zbiorników z najlepszych tworzyw, które mamy od certyfikowanych producentów. Wybierając nasze zbiorniki wspierasz jakość i gwarantujesz własnemu budynkowi możliwość nieskrępowanego korzystania z sanitariatów w sposób ekologiczny dla środowiska. Nie musisz znać się na szczegółach technicznych – firmowi doradcy z chęcią podpowiedzą Ci, jak najlepiej wybudować szambo, żeby inwestycja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Dobczyce

Szambo z montażem Dobczyce

Przez duże doświadczenie w technologii szambiarskiej możemy zapewnić swoim nabywcom nie tylko możliwość kupna zbiorników z betonu, ale też opcję ich instalacji. Wysokiej klasy szamba betonowe mogą zapewnić ekologiczne wylewanie ścieków dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są wykonane z utrzymaniem najwyższych regulacji, jednak jakość gwarantujemy jedynie wtedy, kiedy zostaną zainstalowane przez profesjonalnych pracowników. Szambo z wykopem zamówione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, ale i łatwość instalacji, ponieważ inwestor nie musi zamawiać osobnej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu użytkowanie będzie nieco droższe, lecz zakup szamba niedrogi. Z kolei szamba dwukomorowe to pewność rzadszego wylewania. Dokonaj rozsądnego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się również produkcją zbiorników na wodę opadową, które możesz ustawić przed domem, i w ekologiczny sposób nawadniać własne warzywa w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą zachować zadbany warzywnik bez konieczności użytkowania wody wodociągowej. Jeśli potrzebujesz sprawdzonego sposobu na podlewanie, kup duży zbiornik, z którym w czasie upałów możesz trzymać wodę zgromadzoną podczas ulewy. Oferujemy duży zakres pojemności pojemników, żeby zagwarantować klientom jak najlepszy wybór pomagający dopasować go do zapotrzebowania. Prawidłowo dopasowane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to patent na to, żeby troszczyć się o przyrodę na swoim podwórku, nie rezygnując z wygodnego korzystania z kanalizacji.